Koronavirüs hastalarına bikinili bakan hemşirenin yeni mesleği belli oldu - Son Dakika

Koronavirüs hastalarına bikinili bakan hemşirenin yeni mesleği belli oldu

Rusya'da koronavirüs hastalarına bikiniyle bakan ve bu hareketiyle dünyada gündeme oturan Nadia Zhukova'nın yeni mesleği belli oldu. Olay sonrası bir spor markasının yüzü olan bikinili hemşireye, yerel televizyon istasyonunda hava durumu sunucusu olarak bir rol teklif edildi.

1
Rusya'nın Tula kentinde bir hemşirenin, iç çamaşırı ve şeffaf koruyucu kıyafet giyerek hastaları tedavi etmesi olay yaratmış ve tüm dünyada manşetlere taşınmıştı.
2
Özel koruyucu giysi giymeyerek hem hastaların hem de kendisinin sağlığını risk ettiği için, hemşire hakkında soruşturma başlatılmış ve uyarı cezası verilmişti.
3
Ülkede tepkilere neden olayın ardından, hastanede giyim kurallarına uyulmasının daha sıkı kontrol edileceği açıklanmıştı.

4
Hemşire kendini savunarak çok zor şartlar altında çalıştıklarını, özel giysiyle uzun süre sıcak hava şartlarında çalışmaktan bunaldığı bu şekilde hareket ettiğini söylemişti.
5
Özür diledşği ifade edilen hemşirenin ismi ise açıklanmamıştı. Tüm dünyada olay yaratan hemşirenin adının Nadia Zhukova olduğu ortaya çıkmıştı.

6
23 yaşında olduğu öğrenilen Nadia hemşire, aldığı tepkilerin ve uyarı cezasının ardından bir kesimin de desteğini kazanmıştı.
7
Tula Bölge Klinik Hastanesi'nde yaşanan olay sonrası, hastaların sağlık görevlilerin fotoğrafını çekmemesi için bir de kampanya başlatılmıştı.

8
"Fotoğrafın nasıl bu kadar hızla yayıldığını anlayamadım. Mesaim bitip de evime döndüğümde internette her yerde fotoğrafım dolaşıyordu" diyen hemşire, bir spor markasının yüzü oldu ve modelliğe başladı.

9
Bir anda tüm dünyada tanınmaya başlayan hemşirenin modellik ve hemşireliğin yanı sıra artık yeni bir mesleği daha var.

10
Nadia'ya Moskova'nın güneyinde bulunan Tula'daki yerel televizyon istasyonunda hava durumu sunucusu olarak bir rol teklif edildi.

11
Bu teklifi heyecan ve sevinçle kabul eden Nadia, bir yandan bu işi yürütürken diğer yandan hemşire olarak çalışmaya devam edecek.
12

YORUMLAR (24)
Tüm yorumlar için tıklayınız

Diğer Galeriler

Beyrut'u kana bulayan patlama 300 bin insanı evsiz bıraktı Kıvrak danslarıyla hayran bırakan fenomen gelin adayı Solmaz'ın son hali, takipçilerini hayal kırıklığına uğrattı Depp gözünü kararttı! Eşiyle yasak aşk yaşayan Musk'ı cinsel organını kesmekle tehdit etti Güzel tenisçi Eden Silva, ateşli paylaşımlarıyla modellik ajanslarını peşine taktı Ünlü oyuncu Demi Moore'dan bomba etkisi yaratacak proje! Cinsel ilişki dersleri verecek