Koronavirüs hastalarının tedavisiyle gecesini gündüzüne katan Çinli doktorların hali şoke etti! - Son Dakika

Koronavirüs hastalarının tedavisiyle gecesini gündüzüne katan Çinli doktorların hali şoke etti!

06.02.2020 14:01

Çin'de yüzlerce kişinin ölümüne neden olan koronavirüs salgını nedeniyle hastanede canla başla çalışan cefakar doktorların fotoğrafları yürek burktu.

1
Çin'de Ulusal Sağlık Komisyonu'ndan yapılan açıklamaya göre, can kaybı 564'e, virüs bulaştığı teşhisi koyulan kişi sayısı ise 28 bin 18'e çıktı. Hastalık belirtisi gösteren kişi sayısı bir bir artarken, Çinli doktorların canla başla mücadelesi de bu fotoğraflara yansıdı.
2
Birçok sağlık personeli o kadar bitkin halde ki, diğer vardiyaya başlamadan önce günü hastane sandalyeleri ve zeminlerde uyuyarak bitiriyor.
3
Yerel medyada paylaşılan fotoğraflar, doktorların çalıştığı ağır şartları kanıtlar nitelikte.

4
Yerel medyanın açıklamasına göre sağlık ekipleri çok meşgul. Yemek yemeleri ya da tuvalete gitmeleri için ise çok zamanları yok.
5
Salgından korunmak için koruyucu maske ve kıyafetleri üzerlerinden çıkarmadan geceli gündüzlü çalışan doktorların yaşadığı zorlukları gözler önüne seriyor.

6
İşte koronavirüs bulaşmasın diye tüm gün maskelerle dolaşan sağlık personellerinin içler acısı hali...

7
8
9
10
11
12
13
14

Son Dakika Koronavirüs hastalarının tedavisiyle gecesini gündüzüne katan Çinli doktorların hali şoke etti! - Son Dakika


YORUMLAR (10)
Tüm yorumlar için tıklayınız

Diğer Galeriler

Dev timsah 8 yaşındaki çocuğu yuttu! Cansız bedeni, hayvanın içinden feryatlarla çıkarıldı 19 yaşındaki genç kız, hamile olduğunu tuvalette doğum suyu gelince anladı Bu kareleri görmediniz! İşte Yeşilçam efsanelerinin ölmeden önceki son görüntüleri Duygulanmamak elde değil! Atatürk'ün daha önce hiç görülmemiş fotoğrafı tam 91 yıl sonra ortaya çıktı Bu manzara hem acının hem şehadetin habercisi! 11 yiğidimizin evleri al bayraklarla donatıldı