Koronavirüs kuralını ihlal eden gelin ve damat tutuklandı - Son Dakika

Koronavirüs kuralını ihlal eden gelin ve damat tutuklandı

07.04.2020 17:20

Güney Afrika'da koronavirüsten dolayı 40 davetli kuralını ihlal eden gelin ve damat, düğünde bulunanlarla birlikte polis tarafından tutuklandı.

1
Koronavirüsünten dolayı şuana kadar bin 600 vaka ve 11 ölümün meydana geldiği Güney Afrika'da yasak olmasına rağmen 48 yaşındaki Jabulani Zulu ve Nomthandazo Mkhize gizliden düğün yaptı.
2
Düğün yapıldığını gören bir vatandaşın ihbarı üzerine düğüne baskın yapan polis tarafından gözaltına alınan gelin damat ve diğer davetliler tutuklandı.
3
Tutuklanan gelin ve damat daha sonra kefaletle serbest bırakıldı.
4
Düğüne baskın yapan polis, gelin damat, nikahlarını kıyan papaz ve düğünde bulunan 40 davetliyi gözaltına aldı.
5
6
7
Olay ile ilgili haberi veren televizyon kanalının sunucusu olay yerinden konuşan muhabire insanların yasağın farkında olup olmadığını sorunca, muhabir, "Herkes farkında ama kuralları hiçe sayarak başkalarının hayatını tehlikeye atmayı tercih ediyorlar" dedi.

Son Dakika Koronavirüs kuralını ihlal eden gelin ve damat tutuklandı - Son Dakika Dünya


YORUMLAR

Diğer Galeriler

Nefise Karatay'la çıplak pozlarından pişman olan Mali'den bir itiraf daha: Kandırıldık Beklenmedik kaza! Ivanka Trump sörf tahtasıyla oğlunun yüzüne çarptı Yalanlasalar da kameralardan kaçamadılar! Sibel Can ve Emir Sarıgül aşkı belgelendi Bayram paylaşımları art arda geldi! Tarkan ve Cem Yılmaz'ın pozlarına beğeni yağıyor Takipçilerinin bayramını bornozlu pozuyla kutlayan Fahriye Evcen eleştirilerin hedefi oldu
Advertisement