Koronavirüs nedeniyle eve kapanan İngiltere'de çıplak hizmetçi talebinde patlama yaşandı - Son Dakika

Koronavirüs nedeniyle eve kapanan İngiltere'de çıplak hizmetçi talebinde patlama yaşandı

09.09.2020 15:25

Koronavirüs nedeniyle insanların bir çoğunun evden çalışmaya başladığı İngiltere'de, çıplak hizmetçi talebinde patlama yaşandı.

1
İngiltere'de karantina döneminde evden çalışmaya başlayan insanların çok ilginç talepleri oldu.
2
Salgın nedeniyle evinden çalışan İngilizler, evlerine hizmetçi çağırmaya başladılar ancak bu hizmetçiler çıplak.

3
Evlere üstsüz kadın gönderen bir şirketin sahibi olan Adrian isimli patron, pandemi ilk ortaya çıkınca insanlar evde kaldıkları için ev temizliklerini kendilerinin yapacağını düşünüp işlerinin düşeceğini düşündüklerini ama tam tersine pandemi sürecinde talebin çok daha fazla arttığını söyledi.
4
Adrian, evlere giden kadınların kesinlikle cinsel ilişkiye girmediklerini, ev sahiplerinin kadınlara dokunmalarına ve fotoğraflarını çekmelerine izin verilmediğini ve kadınların temizlik için saatlik 60 sterlin aldıklarını söyledi.
5
Evlerde çıplak temizlik hizmeti veren Anna isimli kadın, bu işin tek endişelendirici tarafının evlere gidince kapıyı kimin açacağını bilmemek olduğunu söyledi.

6
7
Anna, ev sahiplerinin kendilerine çok iyi davrandıklarını ve kendilerini rahat hissetmeleri için ellerinden geleni yaptıklarını söyledi.

Son Dakika Koronavirüs nedeniyle eve kapanan İngiltere'de çıplak hizmetçi talebinde patlama yaşandı - Son Dakika Dünya


YORUMLAR (21)
Tüm yorumlar için tıklayınız

Diğer Galeriler

İsrail'in hain saldırılarına direnen Mescid-i Aksa'da tekbirler göğü inletti! 100 binler bayram sabahı kıyama durdu Kleopatra'nın arılarla fantezisinden, Nil Nehri'ne karşı toplu cinsel tatmine! İşte Antik Mısır'ın sapkınlıkları Tek kelimeyle iğrenç! Hastane görevlisi tarafından tecavüze uğrayan yaşlı kadın kan kaybından öldü Bir zamanların ünlü modeli Loni Willison, çöpten aldığı pizzayı yedi Savaş uçağı, denizde yüzen insanların arasına düştü
Advertisement