Koronavirüs savaşçıları hemşireler önlük bulamayınca korunmak için poşet giydiler - Son Dakika

Koronavirüs savaşçıları hemşireler önlük bulamayınca korunmak için poşet giydiler

6 gün önce

Koronavirüs hastaları nedeni ile tüm yoğun bakım yataklarının dolduğunu ilan eden Londra'da bulunan Northwick Park hastanesinin hemşireleri, korunma için yeteri miktarda önlük bulamayınca hastanede tıbbi atık için kullanılan poşetleri korunmak için üzerlerine giydiler.

1
Çin'in Vuhan kentinde başlayan ve tüm dünyaya hızla yayılan koronavirüs İngiltere'de etkisini arttırmaya devam ediyor. Toplam vakanın 5 bini bulduğu ölü sayısının ise 233 olduğu ülkede hastaneler tıbbi korunma açısından ciddi sıkıntı yaşıyor.
2
Londonra'da bulunan Northwick Park hastenesinde çalışan hemşireler, önlük, maske ve eldiven gibi koruyucu giysi konusunda sıkıntısı çektiklerini söylediler.

3
Northwick Park hastanesinin hemşireleri, korunma için yeteri miktarda önlük bulamayınca pratik bir çözüm ürettiler. Hemşireler hastanede tıbbi atık için kullanılan poşetleri korunmak için üzerlerine giydiler.
4
Tüm yatakları virüs ile mücadalede kullanan hastanede şuana kadar 6 ölüm gerçekleşti. Hemşireler, virüs tedavisi gören hastaların tedavilerinin kendilerini çok yorduğunu, günden güne durumun çok daha kötüye gittiğini söylediler.
5
Hemşireler her şeye rağmen, hasta olan arkadaşları ve aileleri için içten içe ağlamalarına rağmen güçlü olup herkese karşı güler yüzlü olmak zorunda olduklarını söylediler.
6
Daily Telegrap gazetesine konuşan bir hemşire, hastaları tedavi ederken kendilerinin virüse yakalanma ihtimallerinin çok yüksek olduğunu virüsün hemşire ve doktorları öldürebileceğini bu nedenle koruyucu elbise ve ekipman sıkıntılarının giderilmesi gerektiğini söyledi.
7
Hemşire ayrıca hastanede astım ve diabet gibi kronik hastalıkları bulunan çok sayıda genç insanın da tedavi altına alındığını ve ventilatöre bağlı olan bu insanların durumlarının ciddi olduğunun altını çizdiler.
8


YORUMLAR (3)
  • Tc: Bulmak istemiyorsun demekki heryerde var daha cuma gunu biz tedarik ettik niye yalan bilgi veriyorsun arkadas insan canindan bahsediyoruz birak siyaseti Cevap Yaz 0 0 Yayından Kaldır
  • bvc: türkiyeden isteyin hemen veririz yardımı seven ülkeyiz ne maske kolanya temizlik malzemesi bulamıyoruz ama tırlar dolusu ülkelere yardım olarak yolluyoruz çok yardım sever hükümetimiz var Cevap Yaz 1 0 Yayından Kaldır
  • yusuf: yalancı ve ortalık karıştırıcı bir embesilsin bvc ama sizin de sonnuz yakın ... 0 0 Yayından Kaldır


Diğer Galeriler

Yolunu kaybeden fotoğrafçılar tarafından bulunan 2 bin 500 yıllık ağaç ihtişamıyla büyüledi Koronavirüsün ulaşamadığı tek yer olan Antarktika'daki 4 bin kişi krizi uzaktan izliyor Playboy model Ava Karabatic, salgın nedeniyle evden çıkamayınca çıplak fotoğraflarını çekip satmaya başladı Bağışıklık sistemini demir gibi yapan Limonlu suyun vücuda olan etkisi inanılmaz Yüzme bilmeyenlerin bile batmadığı göl: Lut Gölü