Koronavirüs yüzünden yıl dönümü planları bozulan adam, eşi için Eyfel Kulesi yaptı - Son Dakika

Koronavirüs yüzünden yıl dönümü planları bozulan adam, eşi için Eyfel Kulesi yaptı

22.02.2021 11:15

İngiltere'de yaşayan Nick Charman ve eşi, yıl dönümlerini kutlamak için Paris'e gitmek istiyorlardı. Koronavirüs nedeniyle planlar iptal olunca 56 yaşındaki adam, evlerinin bahçesine 7 metrelik Eyfel Kulesi maketi inşa etti. Yetkililer, yasak yapılanmadan dolayı Charman'a maketin yıkılması için yazı gönderdi.

1
İngiltere'nin Doğu Sussex bölgesinin Hastings kentinde yaşayan Nick Charman, evliliklerinin 25'nci yıl dönümünü kutlamak için 47 yaşındaki eşi Bernie ile beraber Paris seyahati yapmak istiyordu.
2
Koronavirüs tedbirleri doğrultusunda seyahat planları iptal olunca Charman, evinin ön bahçesine 7 metrelik bir Eyfel Kulesi maketi inşa etti.
3
Paris'in simgesel yapısının planlarını bulan adam, yaptığı 7 metrelik ahşap makete tam üç ay emek verdi.
4
Yedi çocuk babası, yaptığı maket için "İnsanlar bu konuda gerçekten çok güzel şeyler söyledi." dedi.

5
Balayını da Paris'te yaptığını söyleyen Charman, Eyfel'in maketini yapmasının Bernie için önemli olduğunu söyledi.
6
Güzel günleri kısa süren çift, yetkililer tarafından yasak yapılanma nedeniyle maketin yıkılması gerektiği yazan bir not aldı.
7

Son Dakika Koronavirüs yüzünden yıl dönümü planları bozulan adam, eşi için Eyfel Kulesi yaptı - Son Dakika


YORUMLAR

Diğer Galeriler

Ardında öksüz bir çocuk bırakıp intihar etti! Trajik ölümün altından toplu tecavüz çıktı Evli öğretmen, öğrencisiyle ilişkiye girdikten sonra polise teslim oldu Bu halini unutun! MasterChef'in sempatik kızı değişimiyle dudak uçuklattı Yıllar sonra ekranlara dönen Memoli yeni imajıyla tam not aldı Bahçıvan evin hanımına göz dikti! Önce tecavüz edip sonra gözünü kırpmadan öldürdü