Koronavirüse karşı alınan birbirinden ilginç önlemler, 'bu kadar da olmaz' dedirtti - Son Dakika

Koronavirüse karşı alınan birbirinden ilginç önlemler, 'bu kadar da olmaz' dedirtti

Tüm dünyada etkisini gösteren koronavirüsten korunmaya çalışan insanlar, birbirinden ilginç görüntüler ortaya çıkardı. Hayal dünyasını konuşturan insanların farklı koruyucu kıyafetleri, görenleri şaşkına çevirdi.

1
Virüs salgınının tüm dünyayı etkilediği bugünlerde, çeşitli sebepler nedeniyle dışarı çıkmak zorunda kalan insanlar yaratıcılıklarını konuşturuyor.
2
Koronavirüsün bulaşmaması için farklı önlemler alanlardan en ilginci bir markette görüldü. Baştan aşağı oyun kıyafeti giyinen bir kadın, maskesi ile birlikte koronavirüse savaş açtı.
3
Bir diğer görüntüde ise koronavirüsten korksa bile sigara alışkanlığından vazgeçmeyen bir şahıs görünüyor.

4
Yazılım ve teknolojiye düşkün bir adamda görülen CD'li önlem, görenleri gülümsetti.

5
Soğan kabuğundan koruyucu maske yapan kişi ise oldukça rahat görünüyor.

6
Tüm bunların dışında çöp poşeti ve karton kullanan bireyler de farklı koruyucu alternatifler oluşturarak dışarıda görüntülendi.

7
8
9

YORUMLAR

Diğer Galeriler

Madrid Belediye Başkan Yardımcısı, gazetecinin sorusuna bacak kasını göstererek cevap verdi Sevgilisiyle sarmaş dolaş yakalanan Lady Gaga, kalçasına kadar fileli olan taytıyla dikkat çekti Ürküten keşif! 2 dakikada kendini iyileştirebilen canlının 720 cinsel organı var, ama beyni yok! Toplantı sırasında kameranın kapalı olduğunu zanneden 66 yaşındaki senatör, çırılçıplak kaldı G.Saray'ın eski yengesi, yarı çıplak pozuyla takipçilerinin aklını başından aldı