Koronavirüse karşı alınan birbirinden ilginç önlemler, 'bu kadar da olmaz' dedirtti - Son Dakika

Koronavirüse karşı alınan birbirinden ilginç önlemler, 'bu kadar da olmaz' dedirtti

03.04.2020 14:28

Tüm dünyada etkisini gösteren koronavirüsten korunmaya çalışan insanlar, birbirinden ilginç görüntüler ortaya çıkardı. Hayal dünyasını konuşturan insanların farklı koruyucu kıyafetleri, görenleri şaşkına çevirdi.

1
Virüs salgınının tüm dünyayı etkilediği bugünlerde, çeşitli sebepler nedeniyle dışarı çıkmak zorunda kalan insanlar yaratıcılıklarını konuşturuyor.
2
Koronavirüsün bulaşmaması için farklı önlemler alanlardan en ilginci bir markette görüldü. Baştan aşağı oyun kıyafeti giyinen bir kadın, maskesi ile birlikte koronavirüse savaş açtı.
3
Bir diğer görüntüde ise koronavirüsten korksa bile sigara alışkanlığından vazgeçmeyen bir şahıs görünüyor.

4
Yazılım ve teknolojiye düşkün bir adamda görülen CD'li önlem, görenleri gülümsetti.

5
Soğan kabuğundan koruyucu maske yapan kişi ise oldukça rahat görünüyor.

6
Tüm bunların dışında çöp poşeti ve karton kullanan bireyler de farklı koruyucu alternatifler oluşturarak dışarıda görüntülendi.

7
8
9

Son Dakika Koronavirüse karşı alınan birbirinden ilginç önlemler, 'bu kadar da olmaz' dedirtti - Son Dakika


YORUMLAR

Diğer Galeriler

Nefise Karatay'la çıplak pozlarından pişman olan Mali'den bir itiraf daha: Kandırıldık Beklenmedik kaza! Ivanka Trump sörf tahtasıyla oğlunun yüzüne çarptı Yalanlasalar da kameralardan kaçamadılar! Sibel Can ve Emir Sarıgül aşkı belgelendi Bayram paylaşımları art arda geldi! Tarkan ve Cem Yılmaz'ın pozlarına beğeni yağıyor Takipçilerinin bayramını bornozlu pozuyla kutlayan Fahriye Evcen eleştirilerin hedefi oldu
Advertisement