Koronavirüse karşı sıkı önlem alan manken Naomi Campbell'ı görenler tanıyamadı - Son Dakika

Koronavirüse karşı sıkı önlem alan manken Naomi Campbell'ı görenler tanıyamadı

21 gün önce

Dünyaca ünlü manken Naomi Campbell, giydiği tulum, eldiven ve taktığı maskeyle virüsü ne kadar ciddiye aldığını gösterdi. Ünlü mankeni o halde görenler tanımakta zorluk çekti.

1
49 yaşındaki İngiliz manken Naomi Campbell kroonavirüse karşı önlem alıp işini şansa bırakmıyor.
2
Uçağa binmeden önce virüse karşı koruyucu elbise, maske ve eldiven giyen Campell, Instagram'da takipçilerini virüsten korunmak için seyahat ederken kullandığı araç ve gereçler hakkında bilgilendirdi.

3
Geçen sene Los Angeles'ten New York'a uçan Campell uçağa bindikten sonra hijyenik bezlerle oturduğu koltuğu ve hatta televizyon ekranını temizlerken bile çektiği videoyu takipçileri ile paylaşmıştı.

4
Campell, şu açıklamayı yapmıştı: "İnsanların benim hakkımda ne düşündükleri umurumda değil. Bu benim sağlığımdır ve sağlığıma dikkat edince kendimi daha iyi hissediyorum."
5
Dünya virüs tehlikesi ile karşı karşıya olmadığı zaman bile oturduğu uçak koltuğunu bir battniye ile örten ve ameliyat maskesi takan Campell, "İnsanlar uçağı kullanırken kimi hapşırıyor kimi öksürüyor bende buna karşı önlem alıyorum" dedi.
6
7
8
9
10
11


YORUMLAR


Diğer Galeriler

Karantina Selena Gomez'e yaramadı! Evli olan eski aşkı aklına geldi Küçük ama etkili! Koronavirüse karşı 2 tane yemeniz yeterli Evde golf oynayan Paige Spirnac'ın paylaşımı, takipçilerini büyüledi Güzel sporcu işi abarttı! Eşiyle birlikte karantinada çıplak antrenman yaptı Avustralya'da Müslüman hayır dernekleri, kimsesiz yaşlılara yardımda bulunuyor