Koronavirüse yakalanan hamile kadının 'Evden çıkmayın' yakarışı! Her cümlesinde soluksuz kaldı - Son Dakika

Koronavirüse yakalanan hamile kadının 'Evden çıkmayın' yakarışı! Her cümlesinde soluksuz kaldı

26.03.2020 16:17

Koronavirüse yakalanan 39 yaşındaki hamile kadının hala dışarıda olan insanlara 'Evde kalın' yakarışı yürekleri parçaladı. Altı buçuk aylık hamile olan 39 yaşındaki kadın, çektiği video ile hastane yatağından insanlara çağrıda bulundu. Konuşmakta güçlük çeken kadın her cümlesinde soluksuz kaldı.

1
Koronavirüse yakalanan ve bebek bekleyen 39 yaşındaki kadın, hastane yatağından yaptığı paylaşımla dünya gündemine oturdu. Hamile kadının hali görenlerin içini acıttı ve virüsün etkisini gözler önüne serdi.

2
İnglitere'nin Kent şehrinde yaşayan Karen'ın video boyunca konuşmakta güçlük çektiği gözlemlendi. Covid-19 nedeniyle zatürreye yakalanan kadın, Kent'in Margate ilçesindeki QEQM Hastanesi'nde tedavi altında.
3
Altı buçuk aylık hamile olan Karen Mannering, insanları dışarı çıkmamaları konusunda uyardı. Her cümlesinde nefes almakta zorlandığı belli olan hamile kadın, yaşadıkları ile kıyaslandığında "Dışarı çıkmanıza değmez" ifadelerini kullandı.

4
Karen, kendi yaşamından çok doğmamış bebeğinin hayatı için endişe ettiğini söyledi ve insanlara hastalığı ciddiye almaları konusunda yalvardı.

5
Çektiği videoda Karen, "39 yaşında ve yaklaşık 26 haftalık hamileyim. Kısa süre önce corona virüsüne yakalandığımı açıkladılar. İki haftadır hastayım." ifadelerini kullandı.
6
Karen, "Geçtiğimiz Cumartesi gününden beri hastanedeyim ve bugün Çarşamba. İki ciğerimde de zatürre var. Hem kendim hem de bebeğim için hayatta kalmaya çalışıyorum." dedi.
7

"Şu dönemde dışarı çıkıp kendinizin, sevdiklerinizin ya da hiç tanımadığınız insanların hayatını riske atmaya değmez. Başka zaman çıkarsınız" diye konuşan Karen, karantina altında olduğunu sözlerine ekledi.

8
Gözyaşlarına engel olmaya çalışan kadın, "Evde beni bekleyen üç çocuğum ve bir eşim var. Onları göremiyorum. Hastalığı nereden kaptığımı bilmiyorum ama çok hastayım." dedi.
9
Üç çocuk annesi olan Karen, acımasız virüs nedeniyle karantinada olduğunu, ailesinden ayrı kaldığnıı ve çocuklarını özlediğini belirtti.

10
Karen, virüse yakalanmadan önce Canterbury'deki Sturry Caddesi üzerinde bulunan bir güzellik merkezinde çalışıyordu.
11
Güzellik salonunun müşterileri, Karen hastalandıktan sonra uyarıldı ve virüsle ilgili bilgilendirildi.

12
13
14

Son Dakika Koronavirüse yakalanan hamile kadının 'Evden çıkmayın' yakarışı! Her cümlesinde soluksuz kaldı - Son Dakika


YORUMLAR (2)

Diğer Galeriler

"Çıplaklar Festivali" ölümcül virüse rağmen bu yıl da yapılacak Ronaldo'nun sevgilisi sınırları zorladı! Verdiği çıplak pozlar Avrupa'da gündem oldu Dünyanın en pahalı şehirleri belli oldu! Türkiye'den de bir kent listeye girdi Zor nefes alıp veriyordu! 102 kilo veren gencin son hali inanılmaz Woody Allen'ın evlatlık kızına cinsel istismar iddiaları yeni belgeselle hortladı! İğrenç olay tavan arasında yaşanmış