Koronavirüse yakalanan ünlü oyuncu Alyssa Milano'nun saçları döküldü - Son Dakika

Koronavirüse yakalanan ünlü oyuncu Alyssa Milano'nun saçları döküldü

11.08.2020 17:01

Ünlü oyuncu Alyssa Milano, sosyal medya hesabında yaptığı paylaşımda koronavirüs nedeniyle saçlarının döküldüğünü iddia etti.

1
Binlerce insanın ölümüne yol açan koronavirüs salgını hala etkisi devam ettiriyor. Koronavirüsten nasibini alan birçok kişi yaşadığı sıkıntıları ve belirtileri paylaşıyor. Fakat ilk kez koronavirüsün saçlara etkisini paylaşan kişi ünlü oyuncu Alyssa Milano oldu.
2
Sosyal medya hesabından paylaşım yapan ünlü oyuncu Alyssa Milano yaptığı paylaşımda koronavirüs nedeniyle saçlarının döküldüğünü iddia etti.
3
Instagram hesabından saçlarını taradığı bir videoy paylaşan oyuncu koronavirüsün ardından saçlarının döküldüğünü belirtti. Ünlü oyuncu Alyssa Milano'nun Twitter hesabından yaptığı paylaşımda; "Herkese merhaba. Size Covid 19'un bir sonucu olarak, saçlarımın ne kadar çok döküldüğünü göstermek istedim" sözleriyle başladı.
4
Saçlarını yeni yıkadığı anlaşılan oyuncu, mavi fırçayla ıslak saçlarını taramaya başladı ardından da "Bir fırçalamayla kaybettiğim saçlarım" diyerek fırçanın tellerine dolanan saçlarını gösterdi. Saçlarının koronavirüsten dolayı döküldüğünü iddia eden ünlü oyuncu takipçilerini maske takmaları konusunda uyardı.
5
İlk olarak nisan ayında koronavirüse yakalandığını belirten Alyssa Milano, daha sonra yaptırdığı antikor testinin sonucu da pozitif çıkmış. Üç kez üst üste koronavirüs testi yaptıran Milano'nun üç testi de nefatif çıkmış fakat antikor testi koronavirüsü doğrulamış. Milano saçlarının dökülmesinin üçüncü test sonrasında ortaya çıktığını belirtti.
6
Milano, doktorların bu durumu "uzun erimli" diye tanımladığını anlattı. Koronavirüs saçlara etki eder mi sorusunun cevabı olarak ilk kez bir kişinin böyle bir açıklama yapması, koronavirüsün yan etkileri olabileceği ve saçlara da etki edebileceği iddialarını da gündeme getirdi.

7
Alyssa Milano, koronavirüsün saçlarını dökmesinin yanı sıra göğüs ağrılarından da şikayetçi oldu. Milano, geçtiğimiz günlerde sosyal medya hesabından yaptığı paylaşımında "Dün gece göğsümde bir ağırlık hissettim. Buna bir kan pıhtısından kaynaklanmadığından emin olmak istedim. Çok şükür ki değildi. Ama bu berbat bir virüs. Lütfen ciddiye alın" diye yazdı.
8

Son Dakika Koronavirüse yakalanan ünlü oyuncu Alyssa Milano'nun saçları döküldü - Son Dakika Magazin


YORUMLAR (6)
  • Cline Cline: Koronaya yakalanıp iyileştikten 3ay sonra saçlarda aşırı bir dökülme neredeyse kel kalınacak kar. Bir dökülme olldu ve eklem ağrıları takibinde. Maalesef sadece iyulestik sandık kan testlerinde vücudun bütün vitaminleri sıfırlanmış çıktı demir ve özelikle zing çinko b vitaminleri tümü maalesef Fransa'da ilk yalklanip iyilesenler üç aysonra farklı farklı. Belirtiler cikiyor Cevap Yaz 3 0 Yayından Kaldır
  • Cline Cline : Maalesef biz ki bu haber doğru Fransa'da bizlerde yakalandık ve. Etrafımdaki 7kisi de koronadan iyileştikten 3aysonra Cevap Yaz 0 0 Yayından Kaldır
  • Yorum: Millet uyardıkça bazıları takmıyor.hayatına aynen devam etmek istiyor.hiç düşünülmüyor kışmı gelecek hastaneler ne olacak düğüne gezmeye aynen devam.okuluda açın diyorlar.umrunda değil milyonlarca kişi. Cevap Yaz 2 0 Yayından Kaldır
Tüm yorumlar için tıklayınız
500
Advertisement