Koronavirüse yakalanan ünlü oyuncu Idris Elba'nın akıl sağlığı bozuldu - Son Dakika

Koronavirüse yakalanan ünlü oyuncu Idris Elba'nın akıl sağlığı bozuldu

Koronavirüse yakalanan ve hastalığı atlatan Idris Elba, salgının akıl sağlığını çok kötü etkilediğini söyledi. Elba, "Virüs beni zihinsel olarak çok kötü etkiledi. Çünkü virüse dair çok fazla bilinmez vardı" dedi.

1
Koronavirüse yakalanan ve hastalığı yenen Idris Elba, Radio Times'a verdiği röportajda, artık tamamen iyileştiğini ve hayatta olduğu için kendini şanslı hissettiğini söyledi.

2
Hastalığın kendisini zihinsel olarak etkilediğini belirten 47 yaşındaki oyuncu, "Hastalığın belirtilerini göstermiyordum bu yüzden herkeste görünen büyük belirtiler bende yoktu. Beni zihinsel olarak çok kötü etkiledi. Çünkü virüse dair çok fazla bilinmez vardı. Bilinmeyen bir konu olduğundan kendimi konuşmaya mecbur hissettim. Bu yüzden bunun benim ve karımın üzerindeki zihinsel etkisi epey travmatik oldu" dedi.
3
Yaşananları hatırlamak amacıyla dünyanın her yıl bir haftalık tecride girmesi gerektiğini söyleyen ancak tepkiler üzerine sözlerini geri alan Elba "Yaşadıklarımın üstesinden gelmek için tecride ihtiyaç duydum. Aslında dünyanın da tecride ihtiyacı olduğu ortaya çıktı" dedi.

4
Öte yandan geçtiğimiz aylarda Idris Elba'nın koronavirüs olduğunu açıklaması için para aldığı yönündeki iddialar ortaya atılmıştı.
5
Ünlü oyuncu, hakkında çıkan bu haberlerin ardından "Benim gibi birine corona virüs olduğumu söylemek için para ödeneceği fikri... Bu kesinlikle saçmalık. Büyük aptallık. İnsanlar bunu habermiş gibi yaymak istiyor. Aptalca" sözleriyle iddialara son noktayı koymuştu.
6
7

YORUMLAR

Diğer Galeriler

Kıvrak danslarıyla hayran bırakan fenomen gelin adayı Solmaz'ın son hali, takipçilerini hayal kırıklığına uğrattı Depp gözünü kararttı! Eşiyle yasak aşk yaşayan Musk'ı cinsel organını kesmekle tehdit etti Güzel tenisçi Eden Silva, ateşli paylaşımlarıyla modellik ajanslarını peşine taktı Ünlü oyuncu Demi Moore'dan bomba etkisi yaratacak proje! Cinsel ilişki dersleri verecek Eliyle balık tutan kadın neye uğradığını şaşırdı! Balığın içinden küçük balık çıktı