'Koronavirüsle savaşmaktan gurur duyuyorum' diyen sağlık çalışanı paylaşımından dolayı linç yedi - Son Dakika

'Koronavirüsle savaşmaktan gurur duyuyorum' diyen sağlık çalışanı paylaşımından dolayı linç yedi

Geçen hafta sağlık çalışanı olduğu ve koronavirüs ile mücadele eden ekipten biri olduğu için kendisi ile gurur duyduğunu söyleyen İngiliz sağlık çalışanı Laura Heath, büyük bir takdir toplamıştı. Laura, mesai başında bir fotoğraf paylaştı. Takipçileri ve sosyal medya kullanıcıları kendisini makyajlı olduğu için yerden yere vurdu.

1
Koronavirüsün etkili olduğu İngiltere'de sağlık görevlisi olarak çalışan genç kadının ambulas arkasında çektiği fotoğrafa çoğu kişi olumlu yorum yaptı. Ancak genç çalışana çoğu kişi , böyle hassas bir dönemde mesai başında makyaj yaptığı için kendisini eleştirdiler.
2
Kendisi gibi sağlık çalışanı olduklarını söyleyen bazı kadın kullanıcılar ise kendisine, "İnsanlar virüsten dolayı hayatlarını kaybederken sen bir sağlık çalışanı olarak beğeni almak için makyaj yapıp hiç bir şey olmamış gibi gülerek fotoğraf paylaşıyorsun, meslektaşın olduğum için utanıyorum" gibi ağır eleştirilerde bulundu.

3
Laura ise kendisini eleştirenlerin kendisini kıskandıklarını hatta bazılarının insanların kendisinin yüzünden öldüğünü söyleyecek kadar ağır eleştirilerde bulunduklarını söyledi.
4
İnsanların yaptığı acımasız yorumları okuyunca ruh sağlığının bozulmaya başladığını söyleyen Laura, kadınlar için rol model olmak istediği için bu şekilde fotoğraf paylaştığını söyledi.
5
6
7
8
9
10
11

YORUMLAR (1)

Diğer Galeriler

İsviçre Alp'leri değil Van! Çarpanak Adası'nın eşsiz güzelliği görenleri hayran bırakıyor 44 yaşındaki yıldız oyuncu Angelina Jolie, dupduru güzelliği ile yıllara meydan okuyor 'Fakirsin' diye kınadıkları genç aşçıdan fenomenleri kıskandıracak başarı! Takipçi sayısı milyonu aştı Yıldız futbolcu Isco'nun kız arkadaşı Sara Salamo yatak odası sırlarını paylaştı: Rekabetçi bir cinsel hayatımız var 4.600 yıllık gizem çözüldü! Giza Piramidi'nin inşaatında kaç kişi çalıştı