Koronavirüsten dolayı adada mahsur kalan Survivor Meryem karantina pozuyla mest etti - Son Dakika

Koronavirüsten dolayı adada mahsur kalan Survivor Meryem karantina pozuyla mest etti

14.04.2020 10:42

Dünya genelinde binlerce can alan koronavirüs salgını sonrası hava sahası kapatılan Dominik'te mahsur kalan Survivor yarışmacıları, adadaki karantina günlerinde bol bol paylaşım yaparak sevdiklerine durumları hakkında bilgi veriyor. Yarışmadan elenen Meryem Kasap ise karantina pozlarıyla büyülüyor.

1
Tüm dünyaya kan ağlatan koronavirüs salgınından dolayı ülkeler dış dünyaya kendilerini bir süreliğine kapattı.
2
Survivor 2020 başlarken, Dominik'te dünyayı etkisi altına alan koronavirüs salgınını duyan yarışmacılar şok olmuş, Acun Ilıcalı'dan duyduklarına inanamamışlardı. Yarışmadan elenen adaylar ise hava sahası kapatıldığı için Dominik'te mahsur kaldılar.

3
Elenen isimlerden Meryem Kasap, Ceyhun Uzun, Parviz Abdullayev ve Burak Yurdugör sosyal medya hesaplarından paylaşımlar yapıp, sevdiklerine adadan karantina günlerine dair bilgiler paylaşıyorlar.
4
Koronavirüs nedeniyle önemli tedbirler alan ve hava sahasını uçuşa kapatan Dominik'te son uçağa yetişen Hakan Hatipoğlu yurda dönebilmişken, bu yarışmacı adayları uçuşların sonlandırılması sonrası orada kaldılar.
5
Zamanının çoğunu adada spor yaparak ve müzik dinleyerek geçiren Meryem Kasap, spor kıyafetleriyle verdiği pozla beğeni topladı. Kasap, karantina pozunun altına " Burada sessizce hala bekliyorum" notunu düştü.
6
7
Burak Yurdugör yaptığı bir paylaşımda "Sanırım hayatımın geri kalan kısmı Dominik'te geçecek" yorumunu yaparak dikkat çekti.

8
9
Ceyhun Uzun
Ceyhun Uzun
10
11
12
Parviz Abdullayev
 Parviz Abdullayev

YORUMLAR (4)
Tüm yorumlar için tıklayınız
500

Son Dakika Koronavirüsten dolayı adada mahsur kalan Survivor Meryem karantina pozuyla mest etti - Son Dakika


Advertisement