Koronavirüsü yenen 77 yaşındaki kadın yoğun bakımdan alkışlarla çıktı - Son Dakika

Koronavirüsü yenen 77 yaşındaki kadın yoğun bakımdan alkışlarla çıktı

8 gün önce

İspanya'da ismi Isabel olarak açıklanan 77 yaşındaki kadın, koronavirüsü yenip yoğun bakımdan çıkınca doktor ve hemşireler tarafından alkışlandı.

1
Doktor ve hemşirelerin alkışları ile yoğun bakım ünitesinden çıkan 77 yaşında kadın, vaka ve ölüm sayısının dakikada arttığı İspanya'da umut oldu.
2
Yaşlı kadın ise yoğun bakımda kaldığı süre içinde kendisi ile ilgilenen doktor ve hemşirelere el sayarak teşekkür etti.
3
Yaşlı kadın bir süre daha serviste tedavisi devam ettikten sonra taburcu edilecek.

4
77 yaşında koronaya karşı galip gelen kadın yoğun bakımdan çıkarken bir hemşire kulağına eğitilip, "Bizim için umut oldun. Daha iyi ol" diye fısıldadı.

5
Öte yandan koronavirüs salgını nedeniyle 433 kişinin hayatını kaybettiği İngiltere'de, bilinen bir kronik hastalık geçmişi olmayan ve belirti göstermeyen 21 yaşındaki Chloe Middleton isimli genç kadın, koronavirüs nedeniyle hayatını kaybetti.
6
Uzmanlar; burun akıntısı, boğaz ağrısı, kuru öksürük, yüksek ateş ve kronik rahatsızlık gibi belirtilerin Kovid-19 belirtileri arasında yer aldığını ifade ederken, İngiltere'de ilk kez uzman açıklamalarının dışında bir ölüm gerçekleşti.
7
Genç kızın ailesi yaptığı açıklamada, "Bu pandemiyi ciddiye alın, 21 yaşındaki kızımızın canını aldı ve farklı bir tıbbi sıkıntısı yoktu" dedi.


YORUMLAR


Diğer Galeriler

Virüse aldırış etmeden cinsel ilişki partisi düzenleyen gruba polis baskın yaptı Virüsten ölen 56 yaşındaki adam, ölmeden dakikalar önce bir gence tükürdü Neymar'ın eski sevgilisi, spor yaparken göğüslerini gösterdiği video çekti Kraliçe Elizabeth'e ahlaksız teklif! Sapkın çift, prensin evini cinsel ilişki partisi için istedi Karantina Selena Gomez'e yaramadı! Evli olan eski aşkı aklına geldi