Koronaya yakalanmayan Ozzy Osbourne'dan tuhaf sözler! Konuyu şeytana bağladı - Son Dakika

Koronaya yakalanmayan Ozzy Osbourne'dan tuhaf sözler! Konuyu şeytana bağladı

15.10.2021 09:33

Heavy metal şarkıcısı Ozzy Osbourne, tüm dünyada binlerce insanın ölümüne yol açan koronavirüsten şeytan sayesinde korunduğunu söyledi. 72 yaşındaki İngiliz sanatçı "Karıma virüs bulaştı, kızıma bulaştı ama bana bulaşmadı. Şeytana tapmanın iyi tarafları var" dedi.

1
Heavy metal grubu Black Sabbath'ın vokalisti olarak ünlenen sola kariyerinde ise albümleri satış rekorları kıran Ozzy Osbourne pandemi dönemi hakkında Mattel Hammer'a konuştu.
2
"Karanlığın Prensi'ni koronavirüse karşı şeytan koruyor " dedi. 72 yaşındaki sanatçı "Karıma virüs bulaştı, kızıma bulaştı ama bana bulaşmadı. Şeytana tapmanın iyi tarafları var" diye konuştu.
3
PARKİNSON İLE MÜCADELE EDİYOR
 PARKİNSON İLE MÜCADELE EDİYOR
İngiliz şarkıcının eşi Sharon Osbourne geçen yıl aralıkta hastalığa yakalandı. Kızı Kelly'nin ise tam olarak ne zaman hastalığı geçirdiği bilinmiyor.
4
Ozzy Osbourne corona virüse karşı korunma yoluyla ilgili şaka yapsa ciddi sağlık sorunlarıyla mücadele ediyor. 2019 aralık ayında düştükten sonra ameliyata alınan ve hala fizik tedaviye devam eden müzisyen iki ay sonra da Parkinson hastalığına yakalandığını açıklamıştı.
5
PARKİNSON HASTALIĞI NEDİR?
PARKİNSON HASTALIĞI NEDİR?
Parkinson hastalığı, beyinde dopamin adı verilen, beyin hücrelerinin birbirleriyle haberleşmesini sağlayan maddeyi üreten hücrelerin bozulması sonucu ortaya çıkar. Beyinde dopamini üreten hücreler hareketlerin kontrolünden, uyumundan ve akıcılığından sorumludur. NTV
6
7
8
9
10
11
12

Son Dakika Koronaya yakalanmayan Ozzy Osbourne'dan tuhaf sözler! Konuyu şeytana bağladı - Son Dakika Dünya


YORUMLAR (3)
500
11:22
Advertisement