Koskoca Taksi Bu Hale Geldi - Son Dakika

Koskoca Taksi Bu Hale Geldi

1
KONYA'nın Akşehir İlçesi'nde müzisyen 20 yaşındaki Ozan Varoğlu yönetimindeki otomobil, iddiaya göre, şerit ihlali sonucu karşı yönden gelen TIR ile çarpıştı.
2
TIR'ın altında yaklaşık 30 metre sürüklenerek parçalanan otomobilin sürücüsü ve yanında bulunan arkadaşı yaşamını yitirdi.
3
Kaza, bugün saat 03.00 sıralarında Akşehir- Afyonkarahisar karayolunun 13'üncü kilometresinde meydana geldi.
4
Müzisyen Ozan Varoğlu yönetimindeki 42 D 6390 plakalı otomobil, iddiaya göre, şerit ihlali sonucu karşı yönden gelen 37 yaşındaki Hasan Hüseyin Ortagedik yönetimindeki 42 P 6156 plaklı TIR ile çarpıştı.
5
TIR'ın altında yaklaşık 30 metre sürüklenen ve ikiye ayrılan otomobilin sürücüsü Varoğlu ve yanında bulunan arkadaşı 30 yaşındaki Çetin Ongun, olay yerinde yaşamını yitirdi.
6
Varoğlu ve Ongun'un cesetleri otopsi yapılmak üzere Akşehir Devlet Hastanesi'ne kaldırıldı.

7
8
9
10
11
12
13

Haber Yayın Tarihi: 09.07.2011 13:08

Son Dakika Koskoca Taksi Bu Hale Geldi - Son Dakika

YORUMLAR

Diğer Galeriler

Eşcinsel çift, 'Kucak dansı yapacağız' diyerek kandırdığı otel görevlisini parçalayarak öldürdü Gelen geri dönmüyor! Salgından kaçanların ikinci adresi Kuşadası, nüfus bakımında 35 ili geçti Sporu bırakıp cinsel içerikli siteye üye olan sörfçüden çarpıcı itiraf: Tacize uğradım, kimseye anlatamadım Bazı kısımları sapasağlam! 800 bin yıllık Van Gölü'nden bir batık gemi daha gün yüzüne çıkartıldı Kalça yarışmasına katılan doktor aç kaldı! Hiçbir hastane iş başvurusunu kabul etmiyor