Kourtney'i sevgilisinin kucağında gören eski koca çıldırdı! Attığı mesajla tüm dünyaya rezil oldu - Son Dakika

Kourtney'i sevgilisinin kucağında gören eski koca çıldırdı! Attığı mesajla tüm dünyaya rezil oldu

01.09.2021 13:37

Travis Barker ile Kourtney Kardashian'ın aşkı tam gaz devam ediyor. İtalya'nın Portifino kentinde tatil yapan ünlü çift yine objektiflere samimi bir şekilde yakalandı. Ancak bu durum Kourtney'in cinsel ilişki bağımlısı eski eşini hiç mutlu etmedi. Eski koca bu pozları, Kourtney'in bir önceki sevgilisine atıp TV yıldızının rezil etmek istedi fakat amacına ulaşamadı.

1
Son dönemim en dikkat çeken çiftlerinden olan Travis Barker ile Kourtney Kardashian aşklarını basın önünde dolu dizgin yaşıyor.

2
Objektif önünde sürekli sarmaş dolaş olan ünlü çift bu kez sınırları zorladı.
3
İkilinin kimseyi umursamadan birbirlerini öpmeleri ve yakın temasları dikkat çekiyor. Öyle ki Kourtney sevgilisinin kucağına çıkıp poz verdi.
4
42 yayındaki Kourtney Kardashian'ın dokuz yıllık bir ilişki yaşayıp üç çocuk sahibi olduğu eski sevgilisi Scott Disick'ten ise aşklarını dolu dizgin yaşayan çiftin sergilediği görüntülere eleştiri geldi.
5
Üstelik Disick bu eleştirilerine Kardashian'ın kendisinden ayrıldıktan sonra birlikte olduğu Younes Bendjima'yı da katmaya çalıştı.

6
Scott Disick, eski sevgilisi Kourtney Kardashian ile Travis Barker'ın İtalya'da çekilen bir fotoğrafını Bendjima'ya gönderdi ve görüntüyü eleştiren bir mesaj yazdı. Bunun üzerine Younes Bendjima, hem Disick'in bu mesajını hem de ona verdiği mesajı, Instagram sayfasından takipçileriyle paylaştı. Kourtney Kardashian'ın iki yıl birlikte olduğu Younes Bendjima "O mutlu olduğu sürece benim için fark etmez" diye yanıt verdi Scott Disick'in bu eleştiri dolu mesajına.
7
Bir dönem cinsel ilişki bağımlısı olan ve tedavi gören Scott Disick kirli amacına ulaşamadı.
8
9
10
11
12

Son Dakika Kourtney'i sevgilisinin kucağında gören eski koca çıldırdı! Attığı mesajla tüm dünyaya rezil oldu - Son Dakika Magazin


YORUMLAR (1)
500
Advertisement