Kourtney Kardashian'dan şaşırtan itiraf! Doktorunun sperm önerisi ağızları açık bıraktı - Son Dakika

Kourtney Kardashian'dan şaşırtan itiraf! Doktorunun sperm önerisi ağızları açık bıraktı

27.05.2022 16:47

Geçen hafta erkek arkadaşı Travis Barker ile evlenen Kourtney Kardashian son yayınlanan "The Kardashians" programında yaptığı itiraf ile izleyicilerin ağzını açık bıraktı. Kourtney, çocuk sahibi olmak için doktora gittiklerini, doktorun kendisine tiroit seviyesinin çok düşük olduğunu be nedenle haftanın dört günü Travis'in spermlerini içmesi gerektiğini söylediğini ifade etti.

1
Hulu'da yayınlanan The Kardashians'ın 26 Mayıs'ta yayınlanan bölümünde Kourtney Kardashian, Travis Barker ile çocuk sahibi olmaya çalıştıklarını ancak tiroit seviyesinin düşük olduğu için doktorunun haftanın dört günü Travis'in spermlerini içmesini önerdiğini söyledi.

2
Kourtney'in bu itirafına Travis ise sadece doktorumuzu seviyoruz diye cevap verdi.

3
Çift, doktorun talimatını yerine getirip getirmediği hakkında açıklama yapmadı fakat, görünüşe göre Kourtney ve Travis doktorun söylediğini yapmak yerine aşırı cinsel ilişki ve kafeini kesti.
4
Çocuk sahibi olmak için tedavilerinin devam ettiğini söyleyen Kourtney, bu tedavi sürecinde Travis'in kendisine çok yardımcı olduğunu tek başına hiçbir şey yapamayacağını söyledi.
5
Çift, geçen hafta sonu İtalya'da sevdiklerinin de katıldığı törenle dünya evine girdi.
6
7
8
9
10
11

YORUMLAR
500

Son Dakika Kourtney Kardashian'dan şaşırtan itiraf! Doktorunun sperm önerisi ağızları açık bıraktı - Son Dakika


Advertisement