Kourtney Kardashian'ın Rengarenk Evi - Son Dakika

Kourtney Kardashian'ın Rengarenk Evi

1
Sosyetik güzel Kim Kardashian'ın en az kendisi kadar ünlü kardeşi Kourtney Kardashian, evinin kapılarını Instyle dergisine açtı.

2
Çekimden kareleri kendi Instagram hesabından hayranlarıyla paylaşan ünlü kardeşin evi, renkli görüntüsüyle oldukça beğeni topladı.

3
Evini, tasarımcı Jeff Andrews ile birlikte dekore ettiğini belirten Kourtney Kardashian, anılara çok değer verdiğini, bu yüzden evinde anısı olan birçok eşya bulunduğunu söylüyor.

4
Kardashian'ın evini dekore ederken önem verdiği bir başka nokta da yaşam alanlarının, çocukları için uygun bir şekilde tasarlanması olmuş.

5
İşte, Kardashian'ın evinden fotoğraflar...

6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20

Haber Yayın Tarihi: 21.04.2014 11:01

Son Dakika Kourtney Kardashian'ın Rengarenk Evi - Son Dakika

YORUMLAR

Diğer Galeriler

Güzel oyuncu Emma Corin, 'Stresi alıyor' diyerek çantasında cinsel oyuncak taşıdığını itiraf etti Bulutların üzerindeki yayla seyri doyumsuz manzarasıyla büyülüyor Çıplak dolaşmak da dahil her şeyi yapabilme özgürlüğüne sahip olacağınız ülke: Belize Sporu bırakıp cinsel içerikli sitede çıplak fotoğraf satan kardeşlere hayranlarından sert tepki 200 kilo kaldırabiliyor! Canavar lakaplı kadın sporcuyu görenler gözlerine inanamıyor