Köylülerden, genç kıza cinsel istismarda bulunan evli adama akılalmaz ceza! Polisler köyü bastı - Son Dakika

Köylülerden, genç kıza cinsel istismarda bulunan evli adama akılalmaz ceza! Polisler köyü bastı

01.04.2021 09:42

Hindistan'ın Alirajpur şehrine bağlı bir köyde, 16 yaşındaki genç bir kız, evli bir adamın cinsel istismarına uğradı. Köylüler genç kız ve tecavüzcüsünü birbirlerine bağlayıp dövdükten sonra, çifti bir sopaya bağlayıp köyün sokaklarında sürükledi.

1
Yerel kaynaklar, köylülerin kızın ailesinin de kalabalığa katıldığını yazdı.

2
Kalabalığın sloganlar atarak genç kız ve tecavüzcüsünü döverek köyün sokaklarında gezdirdikleri anlara ait görüntülerin sosyal medya üzerinden yayınlanmasından sonra, polis ekipleri köye baskın yapıp görüntülerde yüzleri görünen altı kişiyi gözaltına aldı.

3
Polis ayrıca kıza tecavüz eden şahsı da gözaltına aldı.
4
Polis şefi Dilip Singh Bilwal, olaydan kısa süre sonra köye vardıklarını, genç kızın elleri kolları bağlı bir şekilde saldırganların elinde olduğunu ve kızın kurtarıldığını söyledi.
5
Dilip, ayrıca kızın ailesi, saldırganlar ve tecavüzcü hakkında soruşturma açıldığını da söyledi.
6

Son Dakika Köylülerden, genç kıza cinsel istismarda bulunan evli adama akılalmaz ceza! Polisler köyü bastı - Son Dakika Dünya


YORUMLAR (11)
Tüm yorumlar için tıklayınız

Diğer Galeriler

Hiçbir zaman boş kalmamıştı! Bu yıl bu görüntü yürek burktu Madonna'nın 19 milyon dolara aldığı saray yavrusu evinde yok yok! İşte Benim Stilim'in kibirli güzeli Sima Şerafettinova 'Barbie'ye benzeyeyim derken bakın ne hale geldi Tatil sezonunu erken açan Ivana Sert, siyah bikinisiyle şov yaptı 1 ay önce doğum yapan Emily Ratajkowski'den ayna karşısında "Tüm kilolarım gitti" pozu