Kral Alemci Çıktı - Son Dakika

Kral Alemci Çıktı

05.11.2010 15:44

1
İsveç Kralı 16'ncı Carl Gustav'ın özel hayatından kesitlerin de anlatıldığı, “Carl XVI Gustaf - İsteksiz Hükümdar” adlı kitap dün piyasaya çıktı. Kısa sürede ülkenin en çok satanları arasına giren kitapta, İsveç Kralı'nın eşini aldattığı, gece kulüplerinde partilere katıldığı ve genç kadınlarla birlikte olduğu iddia ediliyor.
2
İsveç'te daha okuyucusu ile buluşmadan önce bile büyük merak uyandıran kitap gazeteci-yazar Thomas Sjöberg, Tove Meyer ve Deanne Rauscher tarafından kaleme alındı.

Lind-Co yayınevi tarafından basılan kitapta İsveç Kralı Gustav'ın "eşi kraliçe Silvia'yı aldattığı, kendi güvenliğini bile hiçe sayarak, striptiz kulüplerinde partilere katıldığı ve genç kadınlar ile birlikte olduğu" iddia ediliyor.

3
Kitabın 14 sayfası Kral Gustav ile şarkıcı Camilla Henemark arasındaki ilişkiye ayrılmış durumda.

4
İsveç Kralı'na yakın çevreler, "iddiaların asılsız olduğunu" savunurken, 64 yaşındaki Kral, "Henüz okumadığım bir kitap hakkında yorum yapamam. Ama gördüğüm birkaç gazete başlığı pek hoş değil" diye konuştu.

Son Dakika Kral Alemci Çıktı - Son Dakika


YORUMLAR

Diğer Galeriler

Dünya sustu o susmadı! Çocukların öldüğü savaşa Rihanna'dan tepki İsrail'in hain saldırılarına direnen Mescid-i Aksa'da tekbirler göğü inletti! 100 binler bayram sabahı kıyama durdu 16 karısı, 151 çocuğu var! Ailesini genişletmek isteyen yaşlı adam her gece dört eşiyle ilişkiye giriyor Kleopatra'nın arılarla fantezisinden, Nil Nehri'ne karşı toplu cinsel tatmine! İşte Antik Mısır'ın sapkınlıkları Tek kelimeyle iğrenç! Hastane görevlisi tarafından tecavüze uğrayan yaşlı kadın kan kaybından öldü
Advertisement