Kraliçe Rihanna'nın tasarladığı iç çamaşırı koleksiyonu yürek hoplattı! İşte ilk marka elçisi - Son Dakika

Kraliçe Rihanna'nın tasarladığı iç çamaşırı koleksiyonu yürek hoplattı! İşte ilk marka elçisi

22.11.2019 14:52

23 yaşında siyahi model Normani, dünyaca ünlü şarkıcı Rihanna'nın 'kalıpları yıkmak' için tasarladığı 'Savage X Fenty' isimli iç çamaşırı koleksiyonu için kamera karşısına geçti.

1
Dünyaca ünlü şarkıcı Rihanna'nın New York Moda Haftası kapsamında tanıttığı 'Savage X Fenty' isimli iç çamaşırı koleksiyonu, kısa sürede ilgi odağı oldu.
2
Rihanna'nın kalıpları yıkmak adına tasarladığı koleksiyonda, siyahi ve büyük beden modeller yer alırken, modadaki 'çekicilik' kavramı yeniden şekillendi.

3
Tek tip güzellik algısını tahtından eden koleksiyonun ilk marka elçisi ise 23 yaşındaki siyahi model Normani Kordei oldu.
4
Fifth Harmony dans grubunun üyesi olan model, Savage X Fenty iç çamaşırı markasının temsilcisi olduğunu Instagram hesabından paylaştığı cesur pozlarla duyurdu.
5
Fotoğrafları, ''İlk defa bir markanın temsilcisi oldum'' başlığı ile paylaşan Normani, ''Herkesin kendilerini oldukları gibi kabul etmelerini ve kucaklamalarını istiyorum'' dedi.
6
7
8
9
10

Son Dakika Kraliçe Rihanna'nın tasarladığı iç çamaşırı koleksiyonu yürek hoplattı! İşte ilk marka elçisi - Son Dakika


YORUMLAR (1)

Diğer Galeriler

Kim der ki 49 yaşında! Beni Affet'in yıldızı görünüşüyle parmak ısırtıyor Ekranların deniz gözlü güzeli bir anda mesleği bırakmıştı! Nedeni ortaya çıktı "Çıplaklar Festivali" ölümcül virüse rağmen bu yıl da yapılacak Yarışma bitti, değişim başladı! MasterChef'in Açelya'sının son hali olay oldu Ronaldo'nun sevgilisi sınırları zorladı! Verdiği çıplak pozlar Avrupa'da gündem oldu