Son Dakika Haberleri: Kraliçe Rihanna'nın tasarladığı iç çamaşırı koleksiyonu yürek hoplattı! İşte ilk marka elçisi

Kraliçe Rihanna'nın tasarladığı iç çamaşırı koleksiyonu yürek hoplattı! İşte ilk marka elçisi

14 gün önce

23 yaşında siyahi model Normani, dünyaca ünlü şarkıcı Rihanna'nın 'kalıpları yıkmak' için tasarladığı 'Savage X Fenty' isimli iç çamaşırı koleksiyonu için kamera karşısına geçti.

1
Dünyaca ünlü şarkıcı Rihanna'nın New York Moda Haftası kapsamında tanıttığı 'Savage X Fenty' isimli iç çamaşırı koleksiyonu, kısa sürede ilgi odağı oldu.
2
Rihanna'nın kalıpları yıkmak adına tasarladığı koleksiyonda, siyahi ve büyük beden modeller yer alırken, modadaki 'çekicilik' kavramı yeniden şekillendi.

3
Tek tip güzellik algısını tahtından eden koleksiyonun ilk marka elçisi ise 23 yaşındaki siyahi model Normani Kordei oldu.
4
Fifth Harmony dans grubunun üyesi olan model, Savage X Fenty iç çamaşırı markasının temsilcisi olduğunu Instagram hesabından paylaştığı cesur pozlarla duyurdu.
5
Fotoğrafları, ''İlk defa bir markanın temsilcisi oldum'' başlığı ile paylaşan Normani, ''Herkesin kendilerini oldukları gibi kabul etmelerini ve kucaklamalarını istiyorum'' dedi.
6
7
8
9
10Haber Yayın Tarihi: 22.11.2019 02:52 

YORUMLAR


Diğer Galeriler

Belediyelerin kar diyaloğu gülümsetti: Temizliğe başladık kanka! Anavatanı Vietnam ama Muğla'da da yetişiyor! Bir tas çorbası 350 dolar 'Çocuklara yardım' için İngiltere'den yola çıktı, koşarak 1 yılda İstanbul'a vardı! Estetik operasyonlarla bambaşka birine dönüşen Zara'nın son haline eleştiri yağdı! Emmy Ödülü'nü kazanan ilk Türk Haluk Bilginer sanıyorduk! Kimsenin bilmediği gerçek ortaya çıktı