Son Dakika Haberleri: Kraliçe Sade Vatandaş Gibi

Kraliçe Sade Vatandaş Gibi

10 yıl önce

1
Geçtiğimiz Günlerde İngiltere'nin Kings Cross Kasabası Tren İstasyonunda Yolcular Hoş Bir Sürprizle Karşılaştı. Zira Sandringham Kasabasına Yol Alan Trene Bu Duraktan Elinde Çantası, Başında Eşarbıyla Binen Yolcu İngiltere Kraliçesi'nden Başkası Değildi.
2
Kraliçe Elizabeth geçtiğimiz Perşembe günü Sandringham kasabasındaki eşi Prens Philip'le buluşmak ve beraber Noel tatilini geçirmek için tren yolculuğunu seçti.
3
Kings Cross kasabasından toplu taşıma aracına binen Kraliçe'yi görenler ise gözlerine inanamadı.
4
Kraliçe'nin her zaman kullandığı Kraliyet Treni'yle yaptığı seyahatlerin her birinin yaklaşık 57 bin sterline mal olduğu belirtiliyor.
5
Yetkililer, Kraliçe Elizabeth'in 12 kişilik “first class” kompartımanda seyahat ettiğini ve yolculuk boyunca diğer yolcuların bu bölüme alınmadığını belirttiler.
6
Tren şirketinden yapılan açıklamada, Kraliçe'nin seyahat boyunca Noel kartlarını okuduğu ve diğer yolculardan farklı bir muamele görmediğini söylendi.
7
8
9
10
11
12
13Haber Yayın Tarihi: 19.12.2009 03:04 

YORUMLAR


Diğer Galeriler

Müslüm filminin yıldızı Şahin Kendirci son haliyle şaşırttı! Aylardır kayıp olan genç mankenin cesedine ulaşıldı! Cinayetin her detayı kan dondurdu Karanlıkta yaşıyordu, 21 yıl sonra kendini gördü! İlk sözleri yüreklere dokundu Çözülmez denen her düğümü çözüyor! Bakın Müge Anlı nereli Bu adada yaşamak yürek ister! Ölümün kıyısında tatil yapıyorlar