Kraliyet Ailesi'ne dediğini yaptıran Meghan Markle'ın çiğnediği sansasyon yaratan katı kurallar - Son Dakika

Kraliyet Ailesi'ne dediğini yaptıran Meghan Markle'ın çiğnediği sansasyon yaratan katı kurallar

14.01.2020 09:05

Evlenmeden önce de evlendikten sonra da kendi kurallarını koyan Kraliyet'in asi gelini Meghan Markle, bakın bugüne Kraliyet Ailesi'nin hangi kurallarını çiğnedi...

1
Soylu bir aileden gelmiyor
Soylu bir aileden gelmiyor
Meghan Markle ABD'li ve melez. Soylu bir aileden de gelmiyor Meghan Markle. Bu Kraliyet kurallarına tamamen aykırı!
2
Ateşli pozlar
Ateşli pozlar
Daha önce erkek dergilerine birbirinden cüretkar pozlar vermişliği var Meghan Markle'ın.
3
Daha önce evlenip ayrılması..
Daha önce evlenip ayrılması..
2011'de yedi yıllık ilişkisinin ardından Jamaika'da 4 gün 4 gece süren partilerle film yapımcısı Trevor Engelson ile evlenmişti. Çift şiddetli geçimsizlik nedeniyle iki yıl sonra boşanmıştı. Bu Kraliyet ailesi için katı bir kural!
4
Sevişme sahneleri..
Sevişme sahneleri..
2006'da CSI: NY dizisinde, 2011'de ise Suits ile adını duyurmuştu Meghan Markle. Dizilerdeki sevişme sahneleri de haliyle Kraliçe ve saray için çok fazla soruna neden oldu.
5
Yaşı..
Yaşı..
Şaşırabilirsiniz ama evet, Prens Harry'den 3 yaş büyük olması da bir sorun.
6
Siyasi söylemleri..
Siyasi söylemleri..
2016'daki ABD başkanlığı seçimleri öncesi Trump karşıtı açıklamalarıyla sık sık gündeme geliyordu. Hatta "Trump seçilirse ABD'yi terk edip Suits'in çekildiği Kanada'ya yerleşirim" demiş ve dediğini de yapmıştı! Kraliyet ailesi siyasi söylemlerden her zaman uzak durur...
7
Prens Harry ile aşkını haykırması..
Prens Harry ile aşkını haykırması..
Eylül 2017'de, Vanity Fair dergisine Harry ile birbirlerine aşık olduklarını, birlikte olmak istediklerini ve evlenmeyi düşündüklerini söylemişti Meghan. Kraliyet kurallarına göre resmi nişandan önce hiçbir şey söylenmemesi gerekiyordu.
8
Sevgisini çekinmeden göstermesi!
Sevgisini çekinmeden göstermesi!
Toplum içinde el ele tutuşmaları, öpüşmeleri ve birbirlerine herhangi bir sevgi hareketi göstermeleri aslında yasak. Ama Meghan'ın bu umurunda mı? Değil tabii ki!
9
Düğünleri..
Düğünleri..
Düğünden her ırktan insan vardı, vaaz veren rahip Amerikalıydı, İncil koroları siyahi müzisyenlerden oluşmuştu. Ayrıca damat Harry'nin yanına giderken, babasıyla ya da bir başkasıyla değil, tek başına yürümüştü o koridorda. Üstüne bir de düğün konuşması yaptı ve "Ben prensimi buldum!" dedi. Normal şartlarda prenseslerin düğün konuşması yapması da yasak. Ayrıca meyveli düğün pastası geleneğini de yok saydı, kendi zevkine göre limonlu mürver çiçeği pastası yaptırdı.
10
Önüne gelene sarılıyor!
Önüne gelene sarılıyor!
Kraliyet gelenekleri resmi bir tokalaşmayı ön görüyor, fakat Meghan herkese sarılıyor! Aaa, ne ayıp!
11
Arabasının kapısını kapatması..
Arabasının kapısını kapatması..
Diğer maddelerdeki yasaklar gibi bu da inanılmaz ama bir prensese hiç yakışmayan bir davranış sergilediğini düşündükleri için çokça eleştirildi bu hareketi.
12
Sürekli siyah renk giymesi..
Sürekli siyah renk giymesi..
Siyah renk, onlarda yas rengidir. Bu yüzden de günlük ziyaretlerde giyilmesi hoş karşılanmaz. Ama Meghan sık sık siyah giyiyor ve kuralları önemsemiyor. Üstüne bir de kısa elbiseler giyiyor! Bu da kraliyetin en katı kurallarından birisi.
13
Yırtmaçlı giymesi..
Yırtmaçlı giymesi..
Kraliyet ailesi mensupları asla dekolteli ve aşırıya kaçan kıyafetler giyemez. Yırtmaçlı elbise mi? O da yok pek tabii! Fakat Sussex Düşesi, prensiyle çıktığı Avustralya turunda bunu kuralı da çiğnedi!
14
Çorap giymiyor!
Çorap giymiyor!
Her zaman ten rengi külotlu çorap giymek zorunda olan Meghan Markle, bunu da pek sallamıyor!
15
Omzu açık giymesi..
Omzu açık giymesi..
Kraliyet kadınlarının omzu açık giyinmesi de yasak! Ama Meghan bunu da çiğnedi.
16
Saçları..
Saçları..
Kraliyet protokolüne göre saçlar her daim şık ve düzgün durmalı. Fakat Meghan Markle, kendi yaptığı dağınık topuzla o kuralı da çiğniyor!
17
Son olarak Kensington Sarayı'ndaki malikaneden taşınma kararı alması...
Son olarak Kensington Sarayındaki malikaneden taşınma kararı alması...
Bakalım, neler olacak?

YORUMLAR (2)
  • galpoçoğlu: ingilizlere birde gavur dersiniz.esasında soyu belli olan insan edep ahlak sahibi olur ama ahlaksız ve yozlaşmış insanlara ne kadar taviz verirsen toplumu okadar içten yıkar.önceden bizim toplumda da aileleri bırak sülaleye bakarlardı ama bizde de maalesef neydü belirsiz insan müsvettesi mahluklar çoğaldı ve toplum her geçen gün gittikçe bozuluyor.bu ülkeyi gerçekten Türk soylu biri başa gelip baştan sona revize etmeli toplumu. Cevap Yaz 0 0 Yayından Kaldır
500

Son Dakika Kraliyet Ailesi'ne dediğini yaptıran Meghan Markle'ın çiğnediği sansasyon yaratan katı kurallar - Son Dakika


Advertisement