Kraliyet Ailesinin Gelini 14 Yıldır Aynı Çizmeyi Giyiyor! - Son Dakika

Kraliyet Ailesinin Gelini 14 Yıldır Aynı Çizmeyi Giyiyor!

Üçüncü bebeğini doğurduktan ilk ziyaretini Croft Forest School and Wildlife Garaden'a yapan Kate Middleton'ın 14 yıldır giydiği çizmeler olay oldu! Cambridge Düşesi Kate Middleton üçüncü bebeği Prens Lous'i dünyaya getirmesinin arından ziyaretlere başladı ve ilk durağı bir okul oldu.

1
Üçüncü doğumuyla inzivaya çekilen Cambridge Düşesi Kate Middleton, uzun bir dinlenmenin arından ilk ziyaretini gerçekleştirdi. Ancak ilk göreviyle beraber ilginç bir tartışmayı da körükledi.
2
Middleton, dün Londra'da Sayers Croft Forest School and Wildlife Garaden'ı ziyaret etti ve öğrenciler tarafından coşkuyla karşılandı.
3
Dinlenmiş görünen Düşes, uzun süre çocuklarla şakalaştı ve sohbet etti. Middleton'ın ziyaret ettiği bölgeye göre seçtiği kıyafeti de gözlerden kaçmayarak, sosyal medyanın gündemine oturdu.
4
Üç çocuk annesi Middleton, bu gezi için her bütçeye uygun olabilecek kıyafetler tercih etti ancak en büyük ilgiyi çizmeleri çekti. Çünkü Middleton, bu çizmeleri 14 yıldır giyiyor.
5
Penelope Chilvers tasarımı çizmeleri ilk olarak 2004 yılında giydi. Doğada ki gezilerinde genellikle bu çizmeleri tercih eden Kate Middleton, ''tutumlu Düşes'' olarak nitelendirildi.
6
Böylece benzetmenin ardından çeşitli tartışmalar da başladı. Hayranları, Kate'in gerçekten tutumlu olduğunu belirterek, birçok kıyafetini defalarca giydiğini savundu.
7
Öte yandan, bu çizmelerin 2004 yılındaki çizmelerle aynı olmadığını ve ufak farklarla ayrıldığını öne sürenler de oldu.
8
Başka bir kitle ise Düşes'in çizmeleri yılda sadece bir kere giyerek yıpranmasını engellediğini ve böylece 14 yıl giyebildiğini savundu.
9
İşte Kete Middleton'ın gezisinden kareler...
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25

Haber Yayın Tarihi: 03.10.2018 11:26

Son Dakika Kraliyet Ailesinin Gelini 14 Yıldır Aynı Çizmeyi Giyiyor! - Son Dakika

YORUMLAR (8)
  • hıghlander: Her açıdan bulunduğu temsil makamına yakışan ve yakışır hareket eden ve yaşlandıkça daha da güzelleşen ender bayanlardan!... prens çok şanslı bir insan...Ayrıca keşke bizim devlet ricali de onlar gibi tutumlu olsa. Cevap Yaz 0 0 Yayından Kaldır
  • adınızı yazın: gıybet etmeyin. kendi işinize bakın. kendinizi muhakeme edin. elin gavuru ecnebisinden size ne. bakın ekmeğinize. Cevap Yaz 0 0 Yayından Kaldır
  • Ahsen: Prens Henri ayakkabisinin alti delik..duses 14 senedir ayni cizmeyi giyiyor. Anlamadik bu ingilizlerden. Su bunak kralice kesenin agzini acsada Henri ve kate nin ayakkabilari cizmeleri yenilense. Yaziktir gunahtir yahuuu.. Cevap Yaz 1 0 Yayından Kaldır
Tüm yorumlar için tıklayınız

Diğer Galeriler

İntikam almak isteyen çalışan, amirinin kahvesine kimyasal madde koydu Kimi partnerinin kalçalarına dokundu kimi konuğunun pantolonunu indirdi! İşte Türk televizyon tarihinden 12 skandal an Asırlık sır bir türlü çözülemiyor! Bu adada herkes 100 yıldan fazla yaşıyor Arkadaşı tarafından 120 km hızla giden araçtan itilen genç kadın bebeğini kaybetti Görüntüsü bile ürkütüyor! Türkiye'nin ve dünyanın en tehlikeli yolu heyelan nedeniyle ulaşıma kapandı