Son Dakika Haberleri: Kraliyet Ailesinin Yeni Gelini, Müslüman Kadınlarla Börek Sardı!

Kraliyet Ailesinin Yeni Gelini, Müslüman Kadınlarla Börek Sardı!

28 gün önce

Meghan Markle 2017 'nin Ocak ayında İngiltere'de gerçekleşen gökdelen yangınında hayatlarını kaybeden insanların yakınları yararına kurulan bir kadın derneğinin yardım toplantısında yemek pişirdi.

1
Müslüman kadınlardan oluşan dernekle birlikte bir yardım organizasyonu düzenleyen Kraliyet Derneğini temsilen Meghan Markle mutfağa girdi ve hünerlerini sergiledi.
2
Yapılan bu yemeklerden oluşturulan bir tarif kitabı da var. Kraliyet düşesi bu kitap için bir de önsöz yazdı.
3
Bu hem faydalı hem de eğlenceli etkinlikte çok iyi zaman geçirmiş gibi görünen düşes kadınlarla bol bol fotoğraf çektirdi, sohbet etti ve sorunlarını dinledi.
4
İngiltere mutfağında yer almayan, farklı ülkelerin geleneksel mutfaklarından seçilmiş yemekler yapılan etkinlikte Meghan Markle'ın hiç zorlanmadığı görüldü.
5
Bu yemeklerden bazıları bizim mutfağımızda da yer alan börekler, dolmalar gibi lezzetlerden oluşuyor.
6
Meghan Markle'ın yer almasıyla birlikte basının da ilgi gösterdiği bu etkinlikten sağlanacak ve yardım için kullanılacak gelir sayesinde derneğin üyelerinin yüzüne yansıyan mutluluk bu karelerde ölümsüzleşmiş oldu....
7
8
9
10
11
12
13
14

YORUMLAR


Diğer Galeriler

Microsoft'un Kurucularından Paul Allen'ın Gizem Dolu Başarı Öyküsü Gören Köşe Bucak Kaçıyor! Peşinize Düşerse Yandınız Bakanlık Listeyi Yayınladı: Bu Ürünleri Sakın Almayın! Prens Harry'nin, Hamile Eşine Hediye Edilen Devasa Bukete Tepkisi Şoke Etti Sürekli Üşüyenler Dikkat! Tek Nedeni Soğuk Hava Olmayabilir