Son Dakika Haberleri: Kraliyet Ailesinin Yeni Gelini, Müslüman Kadınlarla Börek Sardı!

Kraliyet Ailesinin Yeni Gelini, Müslüman Kadınlarla Börek Sardı!

8 ay önce

Meghan Markle 2017 'nin Ocak ayında İngiltere'de gerçekleşen gökdelen yangınında hayatlarını kaybeden insanların yakınları yararına kurulan bir kadın derneğinin yardım toplantısında yemek pişirdi.

1
Müslüman kadınlardan oluşan dernekle birlikte bir yardım organizasyonu düzenleyen Kraliyet Derneğini temsilen Meghan Markle mutfağa girdi ve hünerlerini sergiledi.
2
Yapılan bu yemeklerden oluşturulan bir tarif kitabı da var. Kraliyet düşesi bu kitap için bir de önsöz yazdı.
3
Bu hem faydalı hem de eğlenceli etkinlikte çok iyi zaman geçirmiş gibi görünen düşes kadınlarla bol bol fotoğraf çektirdi, sohbet etti ve sorunlarını dinledi.
4
İngiltere mutfağında yer almayan, farklı ülkelerin geleneksel mutfaklarından seçilmiş yemekler yapılan etkinlikte Meghan Markle'ın hiç zorlanmadığı görüldü.
5
Bu yemeklerden bazıları bizim mutfağımızda da yer alan börekler, dolmalar gibi lezzetlerden oluşuyor.
6
Meghan Markle'ın yer almasıyla birlikte basının da ilgi gösterdiği bu etkinlikten sağlanacak ve yardım için kullanılacak gelir sayesinde derneğin üyelerinin yüzüne yansıyan mutluluk bu karelerde ölümsüzleşmiş oldu....
7
8
9
10
11
12
13
14
Haber Yayın Tarihi : 18.09.2018 10:36 

YORUMLAR


Diğer Galeriler

Doğal Güzelliğin Simgesi: Koltuk Altı Kılları Turistler Akın Ediyor! Neyden Yapıldığını Duyan Şoke Oluyor Pizzacıda Bulaşıkçıydı, Milyoner Oldu! Şimdi Paraya Para Demiyor Çalışanlar Dikkat! İşte Yıllık İzinler Hakkında Merak Ettiğiniz Her Şey Cinsel İçerikli Film Yıldızıydı, Yeni Mesleği Tartışma Yarattı!