Kraliyet gezisinde gergin anlar! Kraliçe kendisini karşılayan çocuğu herkesin içinde azarladı - Son Dakika

Kraliyet gezisinde gergin anlar! Kraliçe kendisini karşılayan çocuğu herkesin içinde azarladı

17.10.2019 10:08

İngiltere Kraliçesi Elizabeth, gaziler için kurulan bir hayır kurumuna bulunduğu ziyarette, kendisini karşılayan çocuğu herkesin içinde azarladı.

1
İngiltere Kraliçesi Elizabeth, yaz tatilinden sonraki ilk Kraliyet gezisini, gaziler için kurulmuş bir hayır kurumuna yaptı.
2
Kraliçeyi, içeride bir kurum yetkilisi ve öğrenci karşıladı. İçerideki yetkili, Kraliçe'ye erkek öğrenciyi göstererek, öğrencinin, kendisini kapıda karşılayan grup arasında olduğunu söyledi.

3
Kraliçe, kendisine gülümseyerek bakan çocuğu, ''Çok ses çıkarıyorsun'' diyerek azarladı.
4
Kurum yetkilileri tarafından çay teklif edilen Kraliçe, teklifi, ''Çok yoğunum'' diyerek geri çevirdi.

Son Dakika Kraliyet gezisinde gergin anlar! Kraliçe kendisini karşılayan çocuğu herkesin içinde azarladı - Son Dakika


YORUMLAR (19)
  • adımı dağlara yazdım: nedense Türk medyasında accaip ingiltere kraliyet tahakkümü görüyorum öyle saçma sapan ipe sapa gelmez haberler yapılıyor ki yok kraliçe çocuk azarladı yok prenses uyduruktan elbise giydi çok şıktı yok küçük prens burnunu karıştırdı aynı ucube güruh cennetmekanı Sultan Abdülhamithan ın yıldönümüyle ilgili bir şey paylaşmaz içimizde ki gavurlar asla bu topraklarda yaşamayı haketmiyorsunuz.bu kadar kraliyet ge ö tesi yalamak bunlar asıl dünya coğrafyasına kan kusturanlar.bunlarla ilgili cümle kurs Cevap Yaz 0 0 Yayından Kaldır
Tüm yorumlar için tıklayınız

Diğer Galeriler

Sivaslılardan kangal sayısını ikiye çıkaran Adriana Lima'ya çağrı: Üçüncüsü bizden olsun Bir ay içinde hamile bıraktığı 6 kadınla yan yana gelip poz verdi Köyün yarısı koronaya yakalandı, kimse vefat etmedi! Sırrı iki şeyde saklı Çok şaşıracaksınız! Ali Baba ve Kırk Haramiler'deki içi altın dolu mağara bakın neredeymiş Sadece meyve ve bitkilerle besleniyor! Ormanın gerçek kralını görenler hayretler içerisinde