Kraliyet'in asi gelini Meghan Markle'ın, 14 Şubat günü Prens Harry'den beklentisi ortaya çıktı! - Son Dakika

Kraliyet'in asi gelini Meghan Markle'ın, 14 Şubat günü Prens Harry'den beklentisi ortaya çıktı!

14.02.2020 08:33

38 yaşındaki Meghan Markle'ın, birkaç sene önce kendi blog sayfası The Tig'de yazdığı 14 Şubat beklentileri ortaya çıktı.

1
Meghan Markle, 2015 yılında kendisine ait blog sayfası The Tig'de yaptığı açıklamada, Sevgililer günü sabahı, ya öpücükle uyandırılmak ya da yatakta kahvaltı sürpriziyle karşılaşmak istediğini yazdı ve hediye olarak çiçek almak istediğini söyledi.
2
Meghan blog yazısında, "Her 14 Şubat'ta bir Robert Doisneau fotoğrafına dalmış gibi hissediyorum, öpüşmek için nefis bir nefesle bekliyorum"

3
"Tabii ki bunların hepsi hayalimde siyah beyaz oluyor"
4
"Ve hediyeler açısından, yatakta kahvaltı, tatlı bir aşk notu ya da tek bir çiçek olsun, gerçekten önemli olan beni düşünmesi"
5
Meghan, her sevgililer gününe Paris'te uyanmak istediğini söyledi.
6
Bir süre önce kocası Harry ile Kanada'ya taşınan Meghyan'ın bu hayalinin, önümüzdeki sevgililer günü kocası tarafından gerçekleştirilip gerçekleştirilmeyeceği merak konusu oldu.
7
Geçen yıl, Prens Harry ilk Sevgililer Günü'nde Meghan'ın yanında değildi. Hamile Meghan'ı, Londra'da yalnız bıraktı. Prens Harry, İngiliz Kuvvetleri'ne yaptığı ziyarette, kış koşullarında hayatta kalma eğitimine girdi. Kardan yapılmış derme çatma bir sığınağı ziyaret etti ve eşi Meghan'la düğün günü fotoğraflarını görünce şaşırıp kaldı.
8
Neyse ki Prens Harry, Sevgililer Günü akşamı eve döndü. Bakalım çift bu sevgililer gününü nasıl geçirecek?

YORUMLAR (1)
500

Son Dakika Kraliyet'in asi gelini Meghan Markle'ın, 14 Şubat günü Prens Harry'den beklentisi ortaya çıktı! - Son Dakika


Advertisement