Kraliyet'in asi gelini Meghan Markle'ın, ikizi ortaya çıktı! Gören gözlerine inanamıyor - Son Dakika

Kraliyet'in asi gelini Meghan Markle'ın, ikizi ortaya çıktı! Gören gözlerine inanamıyor

18 gün önce

ABD'de yaşayan 2 çocuk annesi Akeisha Land, Kraliyet'in asi gelini Meghan Markle'a olan benzerliğiyle şoke ediyor..

1
Kraliyet'in asi gelini olarak tanınan Meghan Markle'ın ikizi ABD'de ortaya çıktı.
2
2 ve 6 yaşındaki çocuklarının fotoğraflarını paylaşmak için bir Instagram sayfası açan Akeisha Land, Meghan Markle'a olan esrarengiz benzerliği ile kafayı yedirtti.
3
ABD'nin Missouri eyaletinde yaşayan 2 çocuk annesi Akeisha Land, bu hafta 2 yaşındaki kızı Greyson ile bir fotoğraf paylaşarak Meghan'ın hayranlarını şok etti.

4
39 yaşındaki Akeisha Land'ın kızıyla birlikte paylaştığı bu fotoğraf 13 bin beğeni aldı ve takipçileri 13.000 beğeni aldı ve takipçileri bu benzerliğe inanamadı.
5
Akeisha, 38 yaşındaki Meghan Markle'a benzerliği yüzünden sokakta, markette, metroda düzenli olarak durdurulduğunu söyledi.
6
Akeisha, insanların yanına gelip, "Kimse sana Meghan'a benzediğini söyledi mi?", "Sen o musun!", "Aman tanrım ikizi gibisin" gibi tepkiler veriyor.
7
Akeisha, bu duruma öyle alışmış ki, yanına gelenler cümlesini bitirmeden önce kıkırdarmaya başlıyormuş.
8
Akeisha, özellikle son zamanlarda yani saçını fönlediğinden beri bu durumun sıkça yaşandığını söyledi.
9
"Yakın arkadaşlarım ve ailem bile ona benzediğimi söylüyor! Bu benzerliği muhteşem bir övgü olarak görüyorum"
10
Akeisha, durumun komik olduğunu döylüyor ve, "Meghan Markle herhangi bir etkinliğe gitmek istemezse onun için dublörlük yapabilirim" diyip kahkahalara boğuluyor.
11
İşte Akeisha'ya gelen o yorumlar: "Aman tanrım, bir saniye için Meghan Markle olduğunu sanıyordum.", "Ne güzel bir çocuğun var ve sen kesinlikle Megan Markle ile ikizsin"
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21

Haber Yayın Tarihi: 31.01.2020 02:48 

YORUMLAR


Diğer Galeriler

Cumhurbaşkanı Erdoğan'ın, açılışını yapacağı Millet Kütüphanesi'ndeki 16 sütun bakın ne anlama geliyor! 32 yaşındaki adam 'Estetik durmuyor' diyerek erkeklik organını aldırdı Sahil Güvenlik'in mavi gözlü güzeli Yasmine Bleeth son haliyle erkek hayranlarını şoke etti! PSG'nin yıldızı Mauro Icardi'nin kız kardeşi Ivana Icardi Survivor'a katılıyor Vuhanlıların anlattıkları dehşete düşürdü: Kan öksürüp tek başlarına öldüler