Kraliyet'in asi gelini Meghan Markle'ın, ikizi ortaya çıktı! Gören gözlerine inanamıyor - Son Dakika

Kraliyet'in asi gelini Meghan Markle'ın, ikizi ortaya çıktı! Gören gözlerine inanamıyor

31.01.2020 14:48

ABD'de yaşayan 2 çocuk annesi Akeisha Land, Kraliyet'in asi gelini Meghan Markle'a olan benzerliğiyle şoke ediyor..

1
Kraliyet'in asi gelini olarak tanınan Meghan Markle'ın ikizi ABD'de ortaya çıktı.
2
2 ve 6 yaşındaki çocuklarının fotoğraflarını paylaşmak için bir Instagram sayfası açan Akeisha Land, Meghan Markle'a olan esrarengiz benzerliği ile kafayı yedirtti.
3
ABD'nin Missouri eyaletinde yaşayan 2 çocuk annesi Akeisha Land, bu hafta 2 yaşındaki kızı Greyson ile bir fotoğraf paylaşarak Meghan'ın hayranlarını şok etti.

4
39 yaşındaki Akeisha Land'ın kızıyla birlikte paylaştığı bu fotoğraf 13 bin beğeni aldı ve takipçileri 13.000 beğeni aldı ve takipçileri bu benzerliğe inanamadı.
5
Akeisha, 38 yaşındaki Meghan Markle'a benzerliği yüzünden sokakta, markette, metroda düzenli olarak durdurulduğunu söyledi.
6
Akeisha, insanların yanına gelip, "Kimse sana Meghan'a benzediğini söyledi mi?", "Sen o musun!", "Aman tanrım ikizi gibisin" gibi tepkiler veriyor.
7
Akeisha, bu duruma öyle alışmış ki, yanına gelenler cümlesini bitirmeden önce kıkırdarmaya başlıyormuş.
8
Akeisha, özellikle son zamanlarda yani saçını fönlediğinden beri bu durumun sıkça yaşandığını söyledi.
9
"Yakın arkadaşlarım ve ailem bile ona benzediğimi söylüyor! Bu benzerliği muhteşem bir övgü olarak görüyorum"
10
Akeisha, durumun komik olduğunu döylüyor ve, "Meghan Markle herhangi bir etkinliğe gitmek istemezse onun için dublörlük yapabilirim" diyip kahkahalara boğuluyor.
11
İşte Akeisha'ya gelen o yorumlar: "Aman tanrım, bir saniye için Meghan Markle olduğunu sanıyordum.", "Ne güzel bir çocuğun var ve sen kesinlikle Megan Markle ile ikizsin"
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21

Son Dakika Kraliyet'in asi gelini Meghan Markle'ın, ikizi ortaya çıktı! Gören gözlerine inanamıyor - Son Dakika


YORUMLAR (3)

Diğer Galeriler

Dev timsah 8 yaşındaki çocuğu yuttu! Cansız bedeni, hayvanın içinden feryatlarla çıkarıldı 19 yaşındaki genç kız, hamile olduğunu tuvalette doğum suyu gelince anladı Bu kareleri görmediniz! İşte Yeşilçam efsanelerinin ölmeden önceki son görüntüleri Duygulanmamak elde değil! Atatürk'ün daha önce hiç görülmemiş fotoğrafı tam 91 yıl sonra ortaya çıktı Bu manzara hem acının hem şehadetin habercisi! 11 yiğidimizin evleri al bayraklarla donatıldı