Kredi Borcunu Ödemek İçin Adasını Satışa Çıkardı - Son Dakika

Kredi Borcunu Ödemek İçin Adasını Satışa Çıkardı

1
Bir İngiliz kadın annesinden miras kalan parayla satın aldığı Karayip adasını internet üzerinden satışa çıkardı.

2
40 yaşındaki İngiliz Willow Reed'e annesinin ölümünden sonra hatırı sayılır miktarda para miras kaldı. Reed, 2012 yılında, Belize yakınlarında bulunan, sonradan annesinin anısına Virginia Caye adını verdiği bu küçük adayı satın aldı. Reed ada için 150 bin Sterlin (yaklaşık 800 bin TL) ödedi.

3
O tarihten sonra da sık sık bu adaya gitti. Ancak yakın zamanda Bristol'de bir bar satın aldığı ve burayla ilgilenmesi gerektiği için adayı satışa çıkarmaya karar verdi.

4
Willow Reed, adayı 400 bin Sterlin (yaklaşık 1 milyon 900 bin TL) açılış fiyatıyla satışa çıkardı.

5
Reed'in satışa çıkardığı küçük adada bir oralı bir kulübe, bir plaj ve bir de küçük bot bulunuyor.

6
Willow Reed aslında annesinin adını taşıyan bu adayı elden çıkarmak istemediğini ancak her ay yüklü miktarda banka kredisi ödediği için bunu yapmak zorunda kaldığını anlattı.

7
Reed, adanın bir tatil merkezine dönüştürülebileceğini de sözlerine ekledi.

8
9
10
11

Haber Yayın Tarihi: 28.01.2017 15:56

Son Dakika Kredi Borcunu Ödemek İçin Adasını Satışa Çıkardı - Son Dakika

YORUMLAR

Diğer Galeriler

Amanos'un nazar boncuğu görünümlü yangın göleti, görenleri hayran bırakıyor 19 yaşındaki kadından inanılmaz itiraf: Ünlü futbolcuyla 50 bin TL karşılığında cinsel ilişkiye girdik Bu kaçıncı! Yetenek Sizsiniz'in olaylı jürisinin kameralar önünde yine göğüsleri göründü Ünlü futbolcunun aşk krizi büyüyor! 3 çocuğunun annesine dönmesi, hamile sevgilisini isyan ettirdi Yusuf İslam'ı Müslümanlığa iten olay tüyleri diken diken ediyor