Son Dakika Haberleri: Kredi Ödemekten Bunalan Adam, Hayalindeki Evi İnşa Etti

Kredi Ödemekten Bunalan Adam, Hayalindeki Evi İnşa Etti

2 ay önce

Kris Harbour isimli adam, modern insanın hayal edebileceği her şeye sahipti aslında. Ülkenin başkentinde yaşıyordu, fena sayılmayacak bir kazanç getiren düzenli bir işi vardı. Ama ev kredisinden bunalınca bu hayatı bırakıp, hayallerindeki evi yapmaya karar verdi.

1
Londra'da yaşayan Kris Harbour, asansör teknisyeni olarak çalışıyordu. 31 yaşındaki Harbour'un iki tane de evi vardı aslında. Ama ödemek zorunda olduğu 400 bin sterlik değerindeki ev kredisi belini iyice büküyordu ve hayattan zevk almasını engelliyordu. Genç adam bir anda karar verdi ve yaşadığı hayatı geride bırakarak bambaşka bir düzen kurdu kendine.
2
Kris Harbour, ilk iş olarak sahip olduğu mülkleri sattı. Sonra işinden istifa etti. Ardından da tasını tarağını toplayıp Galler'e taşındı.
3
16 yaşında okulu bırakıp hayatını kazanmak için çalışmaya başlayan Harbour, böylece yeni bir hayata adım attı.
4
Güney Galler'de bir arsa satın alan Harbour, internetteki bir online satış sitesinden satın aldığı malzemeleri kullanarak hayallerinin evini inşa etti. Üstelik bu ona 4 Bin Sterlin'e mal oldu. Yani ödemek zorunda olduğu ev kredisinin yanında çok da önemsiz bir rakama.
5
Kris Harbour şimdi kız arkadaşı Dot Bere ile birlikte hayallerinin evinde yaşamanın keyfini çıkarıyor.
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16Diğer Galeriler

20-26 Ağustos Burç Yorumları Petrol Kralının Araba Koleksiyonu Dudak Uçuklatıyor! Sabah Şekeri Olarak Tanıdığımız Melike Öcalan, Bodrum'da Ortaya Çıktı Türkiye'deki Bu Sokağın Ününü Duyanlar Buraya Akın Ediyor Kanalizasyona Kedi Sıkıştı Sanıp Yardıma Koştular, Yeni Doğmuş Bebek Çıktı!