Kris Jenner'dan olay itiraf: Sevgilimle ilişkiye girdiğimizde kızım yatağın altındaymış - Son Dakika

Kris Jenner'dan olay itiraf: Sevgilimle ilişkiye girdiğimizde kızım yatağın altındaymış

25.03.2021 17:47

Kardashian'ların annesi Kris Jenner, Amerika'da yayınlanan The Ellen DeGeneres Show programına katıldı. Burada bir itirafta bulunan Jenner, eski erkek arkadaşı ile cinsel ilişkiye girdiği yatağın altında o sırada saklambaç oynayan 10 yaşında olan kızları Khole ve arkadaşının bulunduğunu söyledi. İlişki sonrası odadan çıkarken çocukları gören Jenner, kızının ve arkadaşının cinsel ilişki sırasında çıkan sesleri duyduğunu söyledi.

1
Kris, yatak odasında erkek arkadaşı ile önce haşarılık yaptıklarını daha sonra yatakta ilişkiye girdiklerini söyledi.
2
Jenner, tüm yaşananlara kızları Khole ve arkadaşının şahitlik ettiğini söyledi.

3
Kris, kızları ve arkadaşının korkudan saatlerce yatak altında kaldığını ve erkek arkadaşı ile uykuya daldıklarından emin olunca kızların odadan sessiz bir şekilde çıktıklarını söyledi.
4
Khole Kardashian ise, yaşanılan bu durumdan annesinin hala utanç duyduğunu söyledi.
5
6
7
8

Son Dakika Kris Jenner'dan olay itiraf: Sevgilimle ilişkiye girdiğimizde kızım yatağın altındaymış - Son Dakika Magazin


YORUMLAR

Diğer Galeriler

Grinin Elli Tonu'nun yıldızı yeni işiyle şaşırtmadı! Tanıttığı ürünü ne siz sorun ne biz söyleyelim Müzisyen Ezra, sosyal medya hesabından trans olduğunu itiraf etti Canlı yayında iğrenç anlar! Ünlü model, bebeğinin plasentasını yedi Hangi kelime yürekteki yangını söndürür! Acılı anne 5 yaşındaki kızına yapılanı öğrenince aklını kaybetti Kaçak maymun besleyen sosyal medya fenomeni Meriç İzgi'nin 5 yıl hapsi istendi