Kubilay Aka'nın cinsel içerikli mesajlarını ifşa eden Beyza Güneş'in iddialı pozları olay oldu! - Son Dakika

Kubilay Aka'nın cinsel içerikli mesajlarını ifşa eden Beyza Güneş'in iddialı pozları olay oldu!

20.01.2020 14:41

Çukur dizisinin Celasun'u Kubilay Aka'nın, kendisine attığı cinsel içerikli mesaj ve bel altı videoları ifşa eden Beyza Güneş'in yıldızı bir anda parladı. Güneş'in Instagram paylaşımları olay oldu.

1
Vatanım Sensin dizi setinde tanıştığı kendisi gibi oyuncu sevgilisi Miray Daner ile 2,5 aylık ayrılığın ardından yeniden barışan ve aşklarını gözlerden uzak yaşama kararı alan Kubilay Aka, yine bir aldatma skandalına imza attı. Instagram üzerinden Beyza Güneş adında bir kıza cinsel içerikli mesajlar atıp bel altı videolar gönderdiği iddia edilen Kubilay Aka, bir anda en çok konuşulan isim oldu.
2
İddiaya göre DM'den gün boyu cinsel içerikli mesajları attığı genç kız ile gece 1'de buluştu ve onu evine götürdü. Üstüne bir de sevgilisi Miray Daner hakkında şoke eden ifadeler kullandı. Beyza Güneş'in evde kadın eşyaları görmesi üzerine sık sık Miray Daner ile olan ilişkisini sormasıyla Kubilay Aka, "Arada gelip kalıyor, gereksiz yani..."
3
İzmirli olan 25 yaşındaki Beyza Güneş İstanbul Üniversitesi'nde öğrenci.
4
Magazin basınını günlerdir mesgul eden bu olay mesajları ifşa eden Beyza Güneş'e yaradı. Kısa sürede takipçi sayısını katlayan Beyza Güneş 13 bin kişi tarafından takip edilmeye başladı.
5
Tanımadığı bir adamla gecenin yarısı buluşan, arabasına binip onun evine giden ve cinsel ilişki yaşayan Beyza Güneş'e tepkiler yağınca paylaşımlarını yorumlarını kapattı.
6
7
Ayrıca Beyza Güneş'in 21 Haziran 2019 tarihinde tüm dijital platformlarda yayınlanmaya başlanan Tankurt Manas'ın Paramparça isimli klibinde rol aldığı ortaya çıktı.
8
9
10
Birkaç kez buluştuktan sonra Beyza Güneş'ten hoşlanmayan Kubilay Aka, bir daha görüşmeme kararı almış, ardından da "mesajları ifşa ederim" tehdidiyle karşılaşmıştı.

11
12
13
14
15
İşte bu ifşa skandalı sonrası herkesin konuştuğu Beyza Güneş'in iddialı pozları..
16
17
Tüm bu yaşanan olaydan sonra Miray Daner sevgilisi Kubilay Aka'yı Instagram hesabından engelledi ve sessizliğe büründü. Savcılığa giden Kubilay Aka ise Beyza Güneş'ten özel hayatın ihlali gerekçesiyle şikayetçi oldu
18
19
'Ciddi bir şey yaşamıyoruz'
Ciddi bir şey yaşamıyoruz
"İlişkimizde kopmalar yaşıyoruz ciddi bir şey yaşamıyoruz. Bu yaşta birinin ciddi bir ilişki yaşaması doğru değil" yanıtı vermiş. Ayrıca genç kıza Miray yanındayken de mesajlaşabileceğini söylemişti.

YORUMLAR (8)
Tüm yorumlar için tıklayınız
500

Son Dakika Kubilay Aka'nın cinsel içerikli mesajlarını ifşa eden Beyza Güneş'in iddialı pozları olay oldu! - Son Dakika


Advertisement