Vahşi koca, kucağında 2 aylık bebeği olan karısını öldüresiye dövdü! - Son Dakika

Vahşi koca, kucağında 2 aylık bebeği olan karısını öldüresiye dövdü!

5 ay önce

Vietnam'da, bebekli bir kadının tekmelenip, öldüresiye dövüldüğü video dünyayı ayağa kaldırdı.

1
27 Ağustos sabahı, sosyal paylaşım sitesi Facebook'ta yayınlanan bir video dünyayı ayağa kaldırdı. İzleyiciye kızgınlık ve öfke yaratan klipte; kucağında yeni doğmuş bir bebekli kadının kum torbası gibi dövüldüğü anlar vardı.
2
Videodaki kişiler, Vietnam'da yaşayan 32 yaşındaki dövüş sporcusu Nguyen Xuan Vinh, 27 yaşındaki radyo suncusu eşi Vu Thi Thu Ly'i idi.
3
Vu Thi Thu Ly, televizyonu başka bir odaya taşıdığı gerekçesi ile kocası tarafında vahşice dövüldü.
4
Evde bulunan güvenlik kamerası görüntülerinde 'sözde baba'nın, iki aylık bebeğini kollarında tutan karısını dövüş teknikleri ile yere yığdığı görülüyor.
5
Dövüş sanatları ustası Nguyen Xuan Vinh tarafından dövülen karısı Vu Thi Thu Ly, kocası tarafında işkence gördüğünü ve defalarca dayak yediğini söyledi.
6
Vu Thi Thu Ly, daha önce kocasından şiddet gördüğü için boşandı ama bir bebek beklediklerini öğrendikten sonra tekrar evlendi.
7
Videoda, korkudan çocuğunu sıkıca tutan kadın, kocası tarafından istismara uğradı ve toz torbası gibi defalarca tekmelendi.
8
Videoda dikkat çeken bir diğer olay ise dayak sırasında evde başka bir kadının olması.

9
Görüntülerin yayınlanmasına ardından Nguyen Xuan Vinh, gözaltına alındı.
10
Evde bulunan güvenlik kamerasının, kocasının daha önce uygulamış olduğu şiddetten dolayı mı yoksa bebek için mi kurulduğu ise bilinmiyor.

Haber Yayın Tarihi: 30.08.2019 11:56 

YORUMLAR


Diğer Galeriler

İstanbul'un nadide semtinde telesiyej keyfi! 60 yıl önce çekildi Ayşen Gruda'yla, Müjdat Gezen'in nişan attığını biliyor muydunuz? Cani anneden kan donduran itiraf! 3 çocuğunu ninniler eşliğinde boğarak öldürdü Isırdığını 10 dakikada öldürüyor! Yangın ve selin vurduğu Avustralya'da katil örümcek alarmı Ramo'nun yosun gözlü güzeli Fatoş, Instagram pozlarıyla büyülüyor!

Son Dakika Haberleri