Küçük Besleme'nin Bilge'si değişimiyle dudak uçuklattı! - Son Dakika

Küçük Besleme'nin Bilge'si değişimiyle dudak uçuklattı!

13 gün önce

90'lı yılların son döneminde televizyonların en acıklı dramalarından biri olan 'Küçük Besleme' dizisinde türlü işkencelere maruz kalan Bilge'yi canlandıran Nur Kulakoğlu kısacık saçları ve mahzun duruşuyla tanınmıştı. Küçük Besleme Bige'nin değişimi dudak uçuklattı. Evlenip ekranları da bırakan güzel oyuncu Anadolu'da mütevazı bir hayat yaşıyor.

1
Bir döneme damga vurmuş dizilerden biri olan Küçük Besleme'nin Bilge'si Nur Kulakoğlu'nun son halini görenler gözlerine inanamıyor.

2
Küçük Besleme, Kemalettin Tuğcu'nun eserinden uyarlanmış 90'lı yılların son döneminde televizyonların en acıklı dram dizilerinden biriydi. 'Küçük Besleme' dizisinde türlü işkencelere maruz kalan Bilge'yi canlandıran Nur Kulakoğlu hafızalara kısacık biçimsiz kesilen saçlarıyla kazınmıştı.
3
Küçük Besleme'nin Bilge'si Nur Kulakoğlu son haliyle de herkesi şaşırtıyor. Eski halinden eser kalmayan genç kızın son hali hayranları tarafından çok beğeniliyor. Güzelliği ile dikkatleri üzerine toplayan Kulakoğlu'nu şimdiki hali görenleri şaşırtıyor.
4
Bilge'ye hayat veren Nur Kulakoğlu, 1986 yılında İstanbul'da doğdu.
5
Nur Kulakoğlu 1992 yılında 'Aşık Oldum' ile başladığı oyunculuk serüvenini, 'Mum Kokulu Kadınlar', 'Avcı', 'Küçük Besleme', 'Üvey Baba' ve 'Sururi' gibi yapımlarda sürdürdü.
6
Ekranlardan uzaklaşan Kulakoğlu, 18 Mart Üniversitesi Seyahat İşletmeciliği bölümünden mezun oldu.
7
Herhangi bir projede yer almayan Kulakoğlu evlendi ve ekranları bıraktı.

8
Kulakoğlu şimdi Batman Üniversitesi'nde araştırma görevlisi olarak çalışıyor.
9
10
11
12
13
14
15


YORUMLAR


Diğer Galeriler

Şarkıcı Linet'in, 90 kilo olduğu fotoğraflar ortaya çıktı Ünlü sunucu Diletta Leotta, terasını ringe çevirdi! Sosyal medyayı sallayan antrenman Fransız hemşireler, hükümetin salgın politikasını soyunarak protesto etti Yere uzanıp poz veren Yasmin Erbil, takipçilerine karantina tavsiyesinde bulundu Bahamalar'daki 1 aylık karantinasını bitiren ünlü model ülkesine döndü