Küçük Chihuahua, Hayvan Barınağında Hastalıktan Ölmek Üzereydi Son Hali İnanılmaz - Son Dakika

Küçük Chihuahua, Hayvan Barınağında Hastalıktan Ölmek Üzereydi Son Hali İnanılmaz

19.06.2018 08:29

Hayvan hakları savunucusu Odessa Gunn, Çin'de bir hayvan barınağında, içler acısı halde bulduğu Chihuahua cinsi Ethel'i hayata döndürdü.

1
Odessa Gunn, Ethel'i bulduğunda ölmek üzereydi. Bu kaotik tablo sonrasında onu iyileştirmek için elinden geleni yapmaya karar verdi.

2
“Onu gördüğüm anda, benimle gelmesi gerektiğini biliyordum, kollarımda tuttum ve bana doğru eğildi. Bana ihtiyacı vardı.” dedi Gunn.

3
Yılda 10 milyondan fazla köpeğin katıldığı Çin'deki bu barınakta, köpek çiftliği sahipleri bu sokak köpeklerini almak için barınağa ödeme yapar.

Daha sonra çiftliğe götürülür veya doğrudan kesimhaneye gönderilir.

Bu kalplerimizi kıran acı bir gerçek.

4
Ethel, çok zayıftı ve tamamen kör görünüyordu. Uyuzdu, vücudu komple enfeksiyonla kaplıydı. Ayakları yara içindeydi ve üzerinde neredeyse hiç tüyü yoktu.

5
Gunn, Ethel'i hemen bir veteriner kliniğine götürdü. Küçük köpek kötü bir halde olmasına rağmen, bir şeyler yiyip, tahriş olmuş cildinin yıkanıp ilaçlanmasından sonra kendine geldi.

6
2 ay sonra neyse ki, Ethel'in uyuzları bulaşıcı değildi. Enfeksiyonu önlemek için ise Gunn, Ethel'e düzenli olarak banyo yaptırıp, antibiyotik kullandırdı.

7
8
9
10
11

Son Dakika Küçük Chihuahua, Hayvan Barınağında Hastalıktan Ölmek Üzereydi Son Hali İnanılmaz - Son Dakika


YORUMLAR

Diğer Galeriler

Depremin kucağındaki Yunan Adası Sisam'da da manzara vahim! Sokaklar taş yığınıyla doldu İzmir'de şiddetli deprem sonrası korkutan görüntü! Deniz çekildi, tekneler karaya oturdu Cinsel içerikli film yıldızından maçta testis travması geçiren Rodriguez'e destek mesajı: Umarım iyisindir Nedeni bilinmiyor! Aynı fırından ekmek alan 300 kasabalı aklını yitirdi Bir döneme damga vurdu! Yumruklu saldırıda burnu kırıldı, barajı geçemeyince istifayı bastı