Son Dakika Haberleri: Küçük Chihuahua, Hayvan Barınağında Hastalıktan Ölmek Üzereydi Son Hali İnanılmaz

Küçük Chihuahua, Hayvan Barınağında Hastalıktan Ölmek Üzereydi Son Hali İnanılmaz

2 yıl önce

Hayvan hakları savunucusu Odessa Gunn, Çin'de bir hayvan barınağında, içler acısı halde bulduğu Chihuahua cinsi Ethel'i hayata döndürdü.

1
Odessa Gunn, Ethel'i bulduğunda ölmek üzereydi. Bu kaotik tablo sonrasında onu iyileştirmek için elinden geleni yapmaya karar verdi.

2
“Onu gördüğüm anda, benimle gelmesi gerektiğini biliyordum, kollarımda tuttum ve bana doğru eğildi. Bana ihtiyacı vardı.” dedi Gunn.

3
Yılda 10 milyondan fazla köpeğin katıldığı Çin'deki bu barınakta, köpek çiftliği sahipleri bu sokak köpeklerini almak için barınağa ödeme yapar.


Daha sonra çiftliğe götürülür veya doğrudan kesimhaneye gönderilir.


Bu kalplerimizi kıran acı bir gerçek.

4
Ethel, çok zayıftı ve tamamen kör görünüyordu. Uyuzdu, vücudu komple enfeksiyonla kaplıydı. Ayakları yara içindeydi ve üzerinde neredeyse hiç tüyü yoktu.

5
Gunn, Ethel'i hemen bir veteriner kliniğine götürdü. Küçük köpek kötü bir halde olmasına rağmen, bir şeyler yiyip, tahriş olmuş cildinin yıkanıp ilaçlanmasından sonra kendine geldi.

6
2 ay sonra neyse ki, Ethel'in uyuzları bulaşıcı değildi. Enfeksiyonu önlemek için ise Gunn, Ethel'e düzenli olarak banyo yaptırıp, antibiyotik kullandırdı.

7
8
9
10
11Haber Yayın Tarihi: 19.06.2018 08:29 

YORUMLAR


Diğer Galeriler

Milyoner'de ilginç anlar! 'Yusuf Miroğlu' sorusu için yardım istedi, İmirzalıoğlu'nun yanıtı olay oldu Instagram'ın Playboy'u Dan Bilzerian, ABD başkanlığına aday olacak! Survivor Hikmet Tuğsuz son haliyle hayal kırıklığı yarattı! Fit görüntüsünden eser yok Ateşli model Kendall Jenner'a Türk dokunuşu! Güzelliğiyle mest etti 10 yaşındayken okyanusa bırakmıştı! 9 sene sonra gelen cevapla şoke oldu