Küçük Prens Şımarmasın Diye İlginç Yöntemler Deniyorlar - Son Dakika

Küçük Prens Şımarmasın Diye İlginç Yöntemler Deniyorlar

1
Kısa bir süre önce 3 yaşına giren geleceğin İngiltere kralının şımarık bir çocuk olmaması için hem annesi Kate Middleton hem de babası Prens William ellerinden geleni yapıyor. İnternetteki radar online sitesi, Middleton ve Prens William'ın oğulları George'u nasıl terbiye ettiğini Saray içinden kaynaklara dayanarak anlattı.

2
34 yaşındaki Kate Middleton'ın çocuk gelişimi konusunda modern yöntemler öneren kitapları elinden düşürmediği de anlatılanlar arasında.

3
Prens George'un babası Prens William'ın da doğum günü kutlamalarının ardından oğlunun çok fazla şeye sahip olduğunu ve bu yüzden şımardığını" söylediği iddia ediliyor.

4
İşte Kate Middleton ve Prens William'ın, Prens George'u nasıl yetiştirdiğine ilişkin ipuçları.

5
Prens George bazen yemek yemeyi reddediyor. Kendisine verilen yemeği yere fırlatıp etrafı da kirletiyor. İşte böyle zamanlarda eğer çevre onun yemeyi reddedip saçtığı yemekler yüzünden kirlenmişse temizlenmesine de yardım ediyor.

6
Prens George'un yemek yemediği öğünlerde kimse ona başka bir yiyecek vermiyor ve o gece yatağa aç giriyor. Durum böyle olunca da küçük prens genellikle yemeklerini sorun çıkarmadan yiyor.

7
Her ne kadar sonsuz imkanları olsa da ailesi şımarık bir çocuk olarak yetişmemesi için Prens George'a her istediğini almıyor.

8
Örneğin bir oyuncak araba için ağlamaya başladığında annesi de bir anda onu taklit ediyor. Bu duruma şaşıran Prens George, önce ağlamayı kesiyor sonra da annesinin haline gülmeye başlıyor.

9
Anne ve babası minik George'un kamuoyunun gözleri önünde öfke ya da huysuzluk nöbetlerine girmesinden çok korkuyor. Zaten minik prens de çok gerekmedikçe kalabalık arasına girmiyor. Kate Middleton ve Prens William küçük George'un böylesi bir ruh haline gireceğini hissettiklerinde onu hemen dadısına teslim edip eve gönderiyorlar.

10
Prens George da bütün çocuklar gibi kimi zaman parkta arkadaşlarıyla oynarken huysuzluk yapabiliyor. Böyle durumlarda davranışlarını düzeltmesi için bir kez uyarılıyor.

Eğer yine aynı şekilde davranmaya devam ederse de hemen parktan alınıp eve götürülüyor.

11
Prens George bazen kendisine söylenen sözleri dinlemiyor ve bağırarak tepki gösteriyor. İşte öyle durumlarda annesi onu sakinleştirmek için en sevdiği şarkılardan birini söylüyor. Ya da sesini çok sevdiği Afrika'ya özgü vurmalı çalgılar ile onu sakinleştirmeye çalışıyor.

12
Doğumunu tüm dünyanın büyük bir heyecanla beklediği Prens George ya da tam adıyla George Alexander Louis Mountbatten-Windsor 22 Temmuz 2013'te İngiliz kraliyet ailesine katıldı.

Dedesi Prens Charles ve babası Prens William'ın ardından büyük babaannesi olan Kraliçe 2. Elizabeth'in üçüncü varisi.

13
Dünyanın en gözde çiftinin ilk çocuğu olan Prens George, deyim yerindeyse kamuoyunun gözleri önünde büyüyor.

14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25

Haber Yayın Tarihi: 05.08.2016 15:04

Son Dakika Küçük Prens Şımarmasın Diye İlginç Yöntemler Deniyorlar - Son Dakika

YORUMLAR

Diğer Galeriler

Sefalet içinde yaşadığı iddia edilen Harika Avcı sessizliğini bozdu Mimar Sinan'ın kalfası inşa etti, 600 yıldır durmadan dönüyor Kylie Jenner, eski halini paylaşan Kim Kardashian'a tepki gösterdi: Hemen sil bunu Defne Samyeli bikinisinin üzerine giydiği file elbisesiyle büyülüyor Tüm dünyayı ilgilendiren keşif! Suudi Arabistan'da 120 bin yıllık ayak izi bulundu