Son Dakika Haberleri: Küçük Prenses, Gazetecilere Öyle Bir Şey Söyledi ki Herkes Şaştı Kaldı!

Küçük Prenses, Gazetecilere Öyle Bir Şey Söyledi ki Herkes Şaştı Kaldı!

2 ay önce

İngiliz kraliyet ailesinin en küçük üyelerinden biri olan Prenses Charlotte, gazetecilere söylediği cümleyle olay yarattı.

1
Bu kez annesi Kate Middleton ve amcası Prens Harry'nin yeni karısı Meghan Markle'dan bile rol çalan kişi; Prenses Charlotte oldu.
2
3 yaşındaki Prenses Charlotte, geçen hafta küçük kardeşi Prens Louis için düzenlenen vaftiz töreninin en çok dikkat çeken katılımcılarından biri oldu.
3
Doğduğundan bu yana kameralar karşısında olan Prenses Charlotte, St James Sarayı'ndaki şapelde düzenlenen törene babası Prens William'ın elinden tutarak gitti. Tören programına ait kitapçığı da taşıyan Prenses Charlotte, fotoğraflarını çeken gazetecilerle de ilginç bir diyalog kurdu.
4
Fotoğrafları çekilirken yüzündeki ciddi ifadeyi bozmayan küçük kız, hiç beklenmedik bir anda gazetecilere "Siz gelmiyorsunuz" diye seslendi ve uzun bir bakış attı.
5
Sonra da babası Prens William, annesi Kate Middleon ve erkek kardeşleri Prens George ve Prens Louis ile birlikte törenin yapılacağı salona doğru ilerledi.
6
Küçük kızın bu sözlerinden sonra o ana kadar karısıyla konuşan Prens William'ın yüzünden şaşkınlık dolu bir ifade geçti. Bir an sağa sola bakan Prens, daha sonra gazetecilere doğru dönerek utangaç bir şekilde gülümsedi.
7
8
9Diğer Galeriler

20-26 Ağustos Burç Yorumları Petrol Kralının Araba Koleksiyonu Dudak Uçuklatıyor! Sabah Şekeri Olarak Tanıdığımız Melike Öcalan, Bodrum'da Ortaya Çıktı Türkiye'deki Bu Sokağın Ününü Duyanlar Buraya Akın Ediyor Kanalizasyona Kedi Sıkıştı Sanıp Yardıma Koştular, Yeni Doğmuş Bebek Çıktı!