Son Dakika Haberleri: Küçükken Benleri Yüzünden Acımasızca Eleştiriliyordu, Şimdi Vücuduyla Farkındalık Yaratıyor!

Küçükken Benleri Yüzünden Acımasızca Eleştiriliyordu, Şimdi Vücuduyla Farkındalık Yaratıyor!

6 ay önce

Tüm vücudu irili ufaklı doğum izleriyle kaplı olan Ukraynalı kadın, hayatı boyunca etrafındakilerin acımasız eleştirilerine maruz kaldı ama o pes etmeyerek bunu avantaja çevirdi.

1
Bütün vücudu irili ufaklı doğum izleriyle kaplı olan 25 yaşındaki Yulianna Yussef, hayatı boyunca etrafındakilerin acımasız eleştirilerine maruz kaldı ama o pes etmeyerek bunu avantaja çevirdi.
2
İnsanların kendisine 'Dalmaçyalı kadın' lakabı taktığını söyleyen Yussef, görüntüsünden mutlu olduğunu ve nefret kusan insanların kendi mutluluğunu etkilemesine asla izin vermediğini ifade etti.
3
Bacakları ve kolları benlerle kaplı olan Yulianna Yussef'in, sırtının neredeyse tamamını örten büyük siyah bir beni de var.
4
Kendi görüntüsüyle barışık olduğunu paylaştığı fotoğraflarla her fırsatta göstermeye çalışan Yussef'in, şimdi Instagram hesabında 103 bini aşkın takipçisi var.
5
Genç kadının vücudunu kaplayan lekeler, Melanositik Nevüs diye adlandırılan bir genetik bozukluktan kaynaklanıyor ve çok nadir görülüyor. Bu bozukluk dünya nüfusunun %1'lik kısmında görülüyor.
6
Yussef, doğduğunda vücudunu gören doktorlar şok olmuş ve daha önce hiç böyle bir durumla karşılaşmadıklarını ifade etmişler. Ailesine onun çok fazla yaşayamayacağını söylemişler
7
Ancak korkulan olmamış Yussef benleriyle sağlıklı bir hayat sürüyor. Sosyal medya hesabındaki takipçileri de onu hep destekliyor ve farklı görüntüsüne epey ilgi gösteriyor.
8
9
10
11


Haber Yayın Tarihi: 11.03.2019 12:26 

YORUMLAR


Diğer Galeriler

2019'un en güçlü ülkeleri açıklandı! Bakın Türkiye kaçıncı sırada Yeşilçam'ın haşin bakışlı güzeli Gülşen Bubikoğlu, bakın şimdi ne yapıyor! Daha tanıtımı dahi yapılmadı! İşte 286 bin TL'lik iPhone 11 Güzel oyuncunun eşcinsel aşığı oynadığı filmin sahneleri çok konuşulacak Balkanların Romeo ve Juliet'i! Eleni ve Atatürk'ün imkansız aşkı yürek sızlatıyor