Kulağından Böcek Çıkan 10 Kişinin Yaşadığı Acı Deneyim - Son Dakika

Kulağından Böcek Çıkan 10 Kişinin Yaşadığı Acı Deneyim

19.12.2016 13:07

1
Bu yıl Victoria Price isimli Gali kadın korkunç bir ağrıyla hastaneye gitti. Yapılan zorlu operasyonla kadının kulağından kocaman bir örümcek çıkartıldı.

2
Olay Hindistan'da geçiyor. 2014 yılında kafasının içinde ses duyduğunu söyleyen bir adam hastanenin yolunu tuttu. Dayanılmaz ses ve ağrıdan kurtulmak isteyen adamın kulağından beşer santimlik böcekler çıkarıldı.

3
2015 yılında 14 yaşındaki Grant Botti'nin kulağından 10 santimetrelik kırkayak çıkartıldı.

4
2014 yılında arkadaşının doğum günü kutlamasına giden Michael Gorman'ın kulağına kene girdi. Durumu fark eden arkadaşları Gorman'ın kulağından keneyi cımbızla çıkarmaya çalıştı. Bu çaba boşa çıkınca Gorman hastanenin yolunu tuttu.

5
Hindistan'dan 2016'nın şubat ayında ilginç bir haber geldi. 12 yaşındaki Shreya Darji kulak ağrısı şikayetiyle gittiği hastanede, doktorlara büyük bir şok yaşattı. Doktorlar, küçük kızın kulağından yaklaşık bin adet karınca çıkarttı.

6
Tayvan'da yaşayan 48 yaşındaki bir kadının kulağından meyve sineği lavrası çıkarıldı. Kulak zarı ciddi şekilde hasar gören kadın, iki haftalık tedavi sürecinin ardından sağlığına kavuştu.

7
2013 yılında Peru'ya tatil için giden Rochelle Harris, İngiltere'ye döndüğünde şiddetli baş ağrısı ve kulak akıntısı yaşamaya başladı. Genç kadına ilk kontrolde kulak iltihabı teşhisi konuldu. Ancak kadının ağrıları geçmeyince yapılan muayenede ilginç gerçek ortaya çıktı. Harris'in kulağına et yiyen kurtçukların girdiği tespit edildi. Kurtların beyine ulaşmaması ise en sevindirici olaydı. Harris'in kulağını temizlemek için başlatılan operasyon 2 günü aşkın bir süre devam etti.

8
Bir huzurevinde yaşayan Catherine McCann, 2012 yılında şiddetli ağrı nedeniyle hastaneye kaldırıldı. O dönemde 92 yaşında olan McCann'ın kulağından 57 tane kurt ve çok sayıda lavra çıkarıldı. Yaşlı kadının eşi, huzurevine 120.000 dolarlık dava açtı. Huzurevi yönetimi ise hijyen kurallarına uyduklarını kadının dışarıda dolaşırken kulağına böcek girdiğine inandıklarını açıklamıştı.

9
Hindistan'da yaşayan 4 yaşındaki Radhika Mandloi şiddetli kulak ağrısı ve kaşıntı nedeniyle geride bıraktığımız ekim ayında hastaneye kaldırıldı. Yaklaşık iki saat süren operasyonda küçük kızın kulağından 80 tane sinek lavrası çıkarıldı.

10
Avustralya'nın Darwin Şehri'nde yaşayan Hendrik Helmer'in başına 2014 yılında son derece ilginç bir olay geldi. Şiddetli kulak ağrısıyla gecenin bir yarısında uyanan Helmer, kulağında bir böceğin yürüdüğünü hissetti. Ne yaptıysa kulağındaki böceği çıkartamadı. Helmer hatta elektrik süpürgesini kulağına tuttu ancak çabaları sonuç vermedi. Hastaneye kaldırılan Helmer vakit kaybedilmeden operasyona alındı. Helmer'in kulağından 2 santimetrelik bir hamamböceği çıkarıldı. Talihsiz adam, yaşadığı olayın ardından günlerce yürüyemedi.

Son Dakika Kulağından Böcek Çıkan 10 Kişinin Yaşadığı Acı Deneyim - Son Dakika


YORUMLAR

Diğer Galeriler

7 yıl önce ölen babasının görüntülerini Google Earth'de bulan adam hüznünü sosyal medyada paylaştı Yeşilçam'ın vamp güzelinin olaylı gecesi! Gerdeğe girmeyince evin içinde kıyamet kopmuş Arjantin'de 98 milyon yıllık dinozor fosili bulundu! Yeryüzünün en büyüğü Kendilerini işkenceyle öldürüyorlar! Canlı canlı mumyalanan rahipler görenleri ürkütüyor Bu halini hatırlayan yok! Şimdi İtalyanları peşinden sürüklüyor