Son Dakika Haberleri: Kulak Ağrınızı Anında Geçirecek Doğal Yöntem

Kulak Ağrınızı Anında Geçirecek Doğal Yöntem

2 yıl önce

Kulak ağrısı çeken herkes bunun ne kadar acı verici bir durum olduğunu bilir. Ancak artık kulağınız ağrıdığında doğal yollarla geçirebileceksiniz. Nasıl mı? İşte kulak ağrısını geçirecek en doğal yöntem…

1
Kulak ağrısı genellikle üşütme ve orta kulak iltihabı gibi hastalık problemleriyle ortaya çıkar. Ve çoğu zaman antibiyotik kullanmadan geçmez. Ancak gece çocuğunuzda veya kendinizde aniden gelen kulak ağrısını evde doğal yollarla çözebilmeniz mümkün.
2
Malzemeler;

Havlu çorap,
5 su bardağı deniz tuzu
3
1.Adım; Çorabın içerisine tuzu koyun. Tuz taneleri büyük olmalı ki çorabın içinden düşmesin.
4
2. Adım; Tuz boşalttığınız çoraba iki kez sıkı bir düğüm atın.
5
3.Adım; Düğüm attığınız çorabı tava veya tencerenin içinde 4-5 dakika düşük derecede ısıtın. Çok sıcak olmamasına dikkat edin.
6
Daha sonra çorabı tavadan alın. Eğer çok sıcaksa, biraz bekleyin. Daha sonra çocuğunuzun kulağında içi deniz tuzu dolu ılık çorabı bekleyin.

Ağrı birkaç dakika içinde yavaşça azalmaya başlayacaktır.


Uyarı: Herhangi bir yan etki görülmesine karşı doktora danışmayı ihmal etmeyiniz.Diğer Galeriler

Doktorlar Hastalığını Bile Bulamamıştı! Talihsiz Kadının Hayatını 2 Tesisatçı Kurtardı 24 Haziran İle İlgili Her Vatandaşın Bilmesi Gerekenler 10 Adımda Oy Kullanma Rehberi DEAŞ, Ünlü Modeli Böyle Kandırmaya Çalışmış! Kardashian Kalçasına Sahip Olmak İçin Estetik Olmanıza Gerek Yok! İşte Yapmanız Gerekenler