Son Dakika Haberleri: Kulakları kepçe diye japon yapıştırıcı sürüp hastanelik olmuştu! İşte Doğa Bekleriz'in son hali

Kulakları kepçe diye japon yapıştırıcı sürüp hastanelik olmuştu! İşte Doğa Bekleriz'in son hali

4 ay önce

Kepçe diye kulaklarını japon yapıştırıcısıyla yapıştırıp, üzerine bir de sprey sıkarak hastanelik olan güzel manken Doğa Bekleriz'i hatırladınız mı? Peki şimdi nasıl görünüyor dersiniz? İşte Doğa Bekleriz'in son hali...

1
Bir dönemin en ünlü modellerinden olan Doğa Bekleriz'i hatırladınız mı?
2
Hani bir davet için hazırlanırken saçlarını topuz şeklinde toplattıktan sonra, kulakları kepçe diye japon yapıştırıcısı ile yapıştırıp üzerine bir de sprey sıkarak hastanelik olan mankenimiz..
3
Aynalı Tahir dizisiyle döneme damga vuran, 2000'lerin başında Türkiye'nin en gözde modellerinden biri olan Doğa Bekleriz'in eski halinden eser yok.
4
Uzun zamandır gündeme gelmeyen Bekleriz, bakın şimdi ne halde...
5
Bir süre önce evlenip Mersin'e yerleşen Bekleriz, bir yandan çocuğunu büyütüyor bir yandan da sahibi olduğu anaokulu ile ilgileniyor.
6
Zaman zaman günlük yaşamından kesitleri de Instagram sayfasından takipçileriyle paylaşıyor.

7
Doğa Bekleriz'in son hali ve Instagram hesabından kareler...
8
9
10
11
12
13
14Haber Yayın Tarihi: 30.05.2019 09:40 

YORUMLAR


Diğer Galeriler

Bu arabanın eşi benzeri yok, sadece 1 adet üretildi! Fiyatı dudak uçuklatıyor FOX ekranlarının güzeller güzeli spikeri Nazlı Tolga, bakın şimdi ne yapıyor! Şüpheyle karşılanıyordu! Cinsel ilişki bağımlılığı gerçek bir hastalık çıktı Ünlü oyuncudan skandal iddia: Bana tecavüz etmeden önce heyecandan tir tir titredi! Yüzlerce cesur vatandaş sonbahar ekinoksu için çırılçıplak denize girdi!