Kulaklarını Uhuyla Yapıştıran Doğa Bekleriz'in Son Haline Bakın - Son Dakika

Kulaklarını Uhuyla Yapıştıran Doğa Bekleriz'in Son Haline Bakın

28.03.2017 12:21

Hatırlayanlar olacaktır, kepçe kulaklarını düzeltmek için kulaklarına japon yapıştırıcısı süren ve manşetlerden düşmeyen sarışın mankenimiz Doğa Bekleriz'i. Bir dönemin ünlü mankeninin son haline bakmaya hazır mısınız?

1
2
Evlendi, podyuma veda etti şimdi hamile...
Evlendi, podyuma veda etti şimdi hamile...
İlk bebeğini kucağına almak için gün sayan eski manken, karnı burnunda haliyle çekilmiş fotoğraflarını İnstagram hesabından paylaştı. Yusuf isimli işadamı sevgilisi ile nikah masasına oturan Doğa Bekleriz, kısa bir süre sonra minik oğluna kavuşacak. 2000'li yılların başlarına damga vuran ancak 2007 yılında podyumlara veda eden Doğa Bekleriz, 2014 yılında radikal bir kararla Mersin'e taşınmış ve ticarete el atmıştı.

3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
Aradığı aşkı buldu...
Aradığı aşkı buldu...
Verdiği röportajda "Herkes 'Aşık olupta mı Mersin'e gittin?' diye soruyor. Mersin'e ailemle gittim ve ne yapacağımı bilmeden gittim. Vicdanlı bir adamla evlenmek istiyorum." diyen Bekleriz aradığı aşkı buldu.

Son Dakika Kulaklarını Uhuyla Yapıştıran Doğa Bekleriz'in Son Haline Bakın - Son Dakika Magazin


YORUMLAR

Diğer Galeriler

Evinin çatısında karşılaştığı manzara uykularını kaçırdı! Tam 4 metre Bu manzara ancak tek bir ülkede görülür! Binlerce kişi yarım saat boyunca birbirine inek gübresi fırlattı Yürüyerek girdiği dişçiden tekerlekli sandalyeyle çıktı! İşte şimdi tam Benjamin Button Gözümüzün önünde öyle bir değişti ki! Güldür Güldür'ün Naime'si şimdi tam bir afet Romantik komedilerin biricik güzeli, hamileliğinde cinsel ilişkiden soğuduğunu itiraf etti