Kulübü Karıştıran Görevli - Son Dakika

Kulübü Karıştıran Görevli

30.01.2014 10:00

Burton Albion takımında bir görevli futbolcuları taciz ettiği gerekçesiyle hakim karşısına çıktı.

1
İngiltere'de Burton Albion takımında iki sene boyunca görevli olarak çalışan 46 yaşındaki Kerry Miller futbolcularla ilişki yaşayıp taciz ettiği için hakim karşısına çıktı.
2
Mahkemede takımın 23 yaşındaki futbolcusu Billy Kee'ye 'özel' fotoğraflarını gönderdiğini, 29 yaşındaki Ryan Austin ile de ilişki yaşadığını itiraf eden Miller'ın vukuatları bununla da bitmiyor.

3
Kulüp başkanı yaptığı açıklamada 46 yaşındaki kadının futbolcular soyunma odasında duş alırken sürekli odaya girerek tacizde bulunduğunu ifade etti.

4
Robinson ayrıca Kerry Miller'ın yarı çıplak fotoğraflarının tüm takım içinde telefondan telefona dolaştığını da itiraf etti.

5
Miller ise fotoğraflarını gönderdiği oyuncudan özel kareleri silmesini istediğini fakat olumsuz yanıt aldığını belirterek 'İşimden olacağımı biliyordum.' ifadelerini kullandı.
6
'Yaptığım işte iyiydim.' diye konuşan Miller oyuncular duştayken soyunma odasına girdiği iddialarına ise 'tamamen yalan' şeklinde cevap verdi.

7
Miller bir çocuk annesi ve Marchington'da 400 bin pound değerinde bir evde yaşıyor.
8
İşte Kerry Miller'ın fotoğrafları...
9
10

Son Dakika Kulübü Karıştıran Görevli - Son Dakika

YORUMLAR

Diğer Galeriler

Maskeyi ağzına değil göğüslerine taktı! 52'lik yıldız çılgın akıma gecikmeli katıldı Böyle işi kim sevmez! Yaptıkları paylaşımla saniyeler içinde milyonlarca lira kazanıyorlar Ermeni askerler cephede kaçacak delik ararken, yavru Paşinyan keyifte! Sosyal medyayı sallıyor 'Kel çoban' efsanesiyle adı duyuldu! Bu mağaraya gelenlerin tek bir ortak özelliği var Taraftarların aklını başından aldı! 48'lik oyuncu Anna Falchi, takımının zaferini soyunarak kutladı