Kum Fırtınası Almanları Perişan Etti - Son Dakika

Kum Fırtınası Almanları Perişan Etti

09.04.2011 14:45

1
Almanya'nın Mecklenburg-Vorpommern eyaletinin Rostock kenti yakınlarında kum fırtınasından dolayı A19 otoyolunda dün meydana gelen kazada 8 kişi öldü, 139 kişi yaralandı.
2
Rostock polis sözcüsü, yaptığı açıklamada, aniden ortaya çıkan kum fırtınasının araç sürücülerinin görüş mesafesini düşürdüğünü ve toplam 80 aracın zincirleme kaza yapmasına neden olduğunu belirtti.
3
Kazada 8 kişinin hayatını kaybettiği, 139 kişinin de yaralandığını ifade eden polis, 44 yaralının hastanede tedavi gördüğünü kaydetti.

4
Kazada, 30 aracın ateş aldığı, bu araçların arasında tehlikeli madde taşıyan bir kamyonun da bulunduğu belirtildi.

5
Otoyolun bugün yeniden trafiğe açılabileceği, ölüleri ve yaralıları çıkarmak için toplam 250 kişinin çalıştığı, kazanın Mecklenburg-Vorpommern eyaletinin en ağır trafik kazası olduğu ifade edildi.

6
Almanya Ulaştırma Bakanı Peter Ramsauer, kazada hayatını kaybedenlerin yakınlara başsağlığı diledi.
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16

Son Dakika Kum Fırtınası Almanları Perişan Etti - Son Dakika


YORUMLAR

Diğer Galeriler

Model Kanika Batra, erkek arkadaşlarını aldattığını ve pişman olmadığını itiraf etti Dekoltesi ayrı beline taktığı kemeri ayrı olay! Tiktoker kırmızı halıda pek cesurdu Hem güzel hem de yetenekli! 2021 Kainat Güzeli Meksikalı yazılım mühendisi Andrea Meza oldu David Beckham'dan Ümit Davala'ya! Çılgın saç stilleriyle futbol dünyasında fırtına gibi esen futbolcular Yardım fonundan 100 bin dolar çalan uyanık fenomeni lüks paylaşımları yakalattı
Advertisement