Kaçırılmış gibi yapıp annesinden 300 bin lira isteyen Güzellik Kraliçesi kendi tuzağına düştü - Son Dakika

Kaçırılmış gibi yapıp annesinden 300 bin lira isteyen Güzellik Kraliçesi kendi tuzağına düştü

13.01.2021 17:42

Brezilya'da 31 yaşındaki güzellik kraliçesi Lauren Adana Lorenzetti, annesinden para almak için arkadaşları ve eski erkek arkadaşı tarafından yalandan kaçırıldı. 2010 yılında gerçekleşen olayda Lauren, annesinden 30,000 sterlin istedi.

1
2010 yılında Sahte kaçırılma planının bir parçası olarak Lorenzetti, erkek arkadaşı ile beraber arkadaşlarının evine gitti.

2
Erkek arkadaşı annesinden 30,000 sterlin istedi ve polise haber vermesi durumunda kızının öleceğini söyledi. Modelin annesi Vanessa Dallagnol Bassani, polise haber verdi.

3
Polise haber verildiğini duyan bir arkadaş bu işte artık yer almayacağını söylemesi üzerine plan ortaya çıktı. Plan bozulunca Lorenzetti, annesini arayıp fidyecilerin elinden kurtulduğunu ve kendisini gelip almasını söyledi.

4
Polisin yaptığı soruşturmada Lorenzetti ve arkadaşlarının para için kaçırılma oyunu oynadıkları ortaya çıkınca kişiler hakkında soruşturma açıldı.
5
2012 ve 2013 yılları arasında güzellik birincisi tacı giyen Lorenzetti ve kadın arkadaşı cezaevine yollanırken, erkek arkadaşı hakkında soruşturma açıldı.
6
Soruşturma devam ederken hamile olan Lorenzetti, geçen hafta zorla para alma suçlaması ile tutuklanıp cezaevine yollandı.
7
Lorenzetti için altı yıl hapis cezası isteniyor.

YORUMLAR
500

Son Dakika Kaçırılmış gibi yapıp annesinden 300 bin lira isteyen Güzellik Kraliçesi kendi tuzağına düştü - Son Dakika


Advertisement