Kaçırılmış gibi yapıp annesinden 300 bin lira isteyen Güzellik Kraliçesi kendi tuzağına düştü - Son Dakika

Kaçırılmış gibi yapıp annesinden 300 bin lira isteyen Güzellik Kraliçesi kendi tuzağına düştü

13.01.2021 17:42

Brezilya'da 31 yaşındaki güzellik kraliçesi Lauren Adana Lorenzetti, annesinden para almak için arkadaşları ve eski erkek arkadaşı tarafından yalandan kaçırıldı. 2010 yılında gerçekleşen olayda Lauren, annesinden 30,000 sterlin istedi.

1
2010 yılında Sahte kaçırılma planının bir parçası olarak Lorenzetti, erkek arkadaşı ile beraber arkadaşlarının evine gitti.

2
Erkek arkadaşı annesinden 30,000 sterlin istedi ve polise haber vermesi durumunda kızının öleceğini söyledi. Modelin annesi Vanessa Dallagnol Bassani, polise haber verdi.

3
Polise haber verildiğini duyan bir arkadaş bu işte artık yer almayacağını söylemesi üzerine plan ortaya çıktı. Plan bozulunca Lorenzetti, annesini arayıp fidyecilerin elinden kurtulduğunu ve kendisini gelip almasını söyledi.

4
Polisin yaptığı soruşturmada Lorenzetti ve arkadaşlarının para için kaçırılma oyunu oynadıkları ortaya çıkınca kişiler hakkında soruşturma açıldı.
5
2012 ve 2013 yılları arasında güzellik birincisi tacı giyen Lorenzetti ve kadın arkadaşı cezaevine yollanırken, erkek arkadaşı hakkında soruşturma açıldı.
6
Soruşturma devam ederken hamile olan Lorenzetti, geçen hafta zorla para alma suçlaması ile tutuklanıp cezaevine yollandı.
7
Lorenzetti için altı yıl hapis cezası isteniyor.

Son Dakika Kaçırılmış gibi yapıp annesinden 300 bin lira isteyen Güzellik Kraliçesi kendi tuzağına düştü - Son Dakika


YORUMLAR

Diğer Galeriler

Dev timsah 8 yaşındaki çocuğu yuttu! Cansız bedeni, hayvanın içinden feryatlarla çıkarıldı 19 yaşındaki genç kız, hamile olduğunu tuvalette doğum suyu gelince anladı Bu kareleri görmediniz! İşte Yeşilçam efsanelerinin ölmeden önceki son görüntüleri Duygulanmamak elde değil! Atatürk'ün daha önce hiç görülmemiş fotoğrafı tam 91 yıl sonra ortaya çıktı Bu manzara hem acının hem şehadetin habercisi! 11 yiğidimizin evleri al bayraklarla donatıldı