Kürek Sapı Yüzüne Saplandı - Son Dakika

Kürek Sapı Yüzüne Saplandı

05.04.2011 16:01

1
Çorum'un İskilip İlçesi'nde bir ahşap atölyesinde hızar makinasından fırlayan kürek sapı 38 yaşındaki Mahir Buyruk'un yüzüne saplandı. Yüzünde kürek sapıyla hastaneye kaldırılan Buyruk'un durumunun ağır olduğu belirtildi.

2
Çorum'da dün akıllara durgunluk veren bir olay yaşandı. İskilip İlçesi'ne bağlı Yanoğlan Köyü'ndeki bir ahşap atölyesinde, hızar şeridinden fırlayan kürek sapı, 2 çocuk babası kamyon şoförü Mahir Buyruk'un sağ gözaltından girip yüzüne saplandı. Çevredeki vatandaşların yardımına koştuğu Buyruk, özel bir araca bindirilerek İskilip Devlet Hastanesine götürüldü. Burada ilk müdahalesi yapılan Buyruk, durumunun ciddi olması nedeniyle Çorum Devlet Hastanesi'ne sevk edildi.

3
Yüzüne saplanan kürek sapı parçasını çıkarmak için büyük uğraş veren doktorlar, ameliyat öncesi beyin tomografisi çektirmek istendi. Kafasındaki kürek sapının bir kısmı kesildikten sonra çekilen beyin tomografisi sonucunun görülmesinden sonra, Mahir Buyruk'un beynine saplanan odun parçasına müdahale edilemeyeceğine karar verilerek ambulansla Tokat Gaziosmanpaşa Tıp Fakültesi Hastanesi'ne gönderildi. Buyruk'un sağlık durumunun ciddiyetini koruduğu belirtildi.

Son Dakika Kürek Sapı Yüzüne Saplandı - Son Dakika


YORUMLAR

Diğer Galeriler

Yeşilçam'ın ok kirpikli güzeli, süper minili pozuyla mest etti 3 çocuğunun annesini önce takip edip vurdu, sonra üzerine benzin dökerek yaktı Banyoya telefonla giren genç kızın bir anlık hatası sonunu getirdi Bir an durdu ve dönüp baktı! 'Ormanın hayaleti' fotoğrafçıya böyle poz verdi Bu görüntü yalnızca bir ülkede olur! Yağmur yağsın diye 2 kurbağayı törenle evlendirdiler
Advertisement