Son Dakika Haberleri: Kurt Seyit ve Şura'nın Yeni Yol Arkadaşları

Kurt Seyit ve Şura'nın Yeni Yol Arkadaşları

6 yıl önce

1
Kurt Seyit ve Şura'nın İstanbul macerası başlıyor!

2
Büyük kayıplar, derin acılar yasayarak Kırım'dan ayrılan Kurt Seyit ve Şura, artık İstanbul'da!

3
1920'lerin işgal altındaki İstanbul'unda kendilerine yoktan bir dünya kurmaya çalışan Kurt Seyit ve Şura; yeni hayatlarının tüm zorluklarını birlikte göğüsleyecekler.

4
Dönemin İstanbul'unda herkes için zor olan koşullar, onlar için daha da güçleşecek ancak birbirlerine duydukları derin bağ ve onlara eşlik edecek yeni arkadaşları sayesinde yaşama tutunacaklar.

5
Kurt Seyit ve Şura'nin İstanbul Pera'daki ilk duraklarından biri Şeref Otel olacak. Kurt Seyit ve Şura, Şeref Oteli sakinleriyle adeta yeni bir aileye sahip olacaklar.

6
Dizide Şeref Oteli'nin sahibi Ahmet Yahya karakterine Tolga Savacı hayat verecek. Sacide Taşaner'in Yahya'nın ablası Binnaz; Engin Şenkan'ın çamaşırhane sahibi Rıza, Osman Alkaş'ın Ali Dayı karakteriyle izleyici karşısına çıkacağı dizide Melisa Aslı Pamuk da Ali Dayı'nın kızı Ayşe rolünde ekrana gelecek. Sempatik çocuk oyuncu Durukan Çelikkaya'nın otelin neşe kaynağı Sabri karakterini canlandıracağı dizide genç oyuncu Edip Tepeli otel çalışanı Galip; Demet Özdemir de çamaşırhanede çalışan Alya rolüyle hikayeye dahil olacak.

7
8
9
10
11
12
13
14
15
16Haber Yayın Tarihi: 25.04.2014 03:18 

YORUMLAR


Diğer Galeriler

Savaşçı'nın Teğmen Çiğdem'i, gerçekte bambaşka biri! Instagram pozları mest etti Canlı yayında mesajı ifşa olmuştu! Acun Ilıcalı'nın, Şeyma Subaşı ile ilişkisi nasıl başladı Küçük bir ben tanesi deyip geçmeyin! Sırtından koca parçayı götürdü Fırıncı babasının izinden gitti! İşte MasterChef'in renkli yarışmacısı Rıfat Yurttaş İnternetten sipariş verdiği batarya çalışmayınca içini açtı! Çıkanlar şoke etti