Kurt Seyit ve Şura'nın Yeni Yol Arkadaşları - Son Dakika

Kurt Seyit ve Şura'nın Yeni Yol Arkadaşları

25.04.2014 15:18

1
Kurt Seyit ve Şura'nın İstanbul macerası başlıyor!

2
Büyük kayıplar, derin acılar yasayarak Kırım'dan ayrılan Kurt Seyit ve Şura, artık İstanbul'da!

3
1920'lerin işgal altındaki İstanbul'unda kendilerine yoktan bir dünya kurmaya çalışan Kurt Seyit ve Şura; yeni hayatlarının tüm zorluklarını birlikte göğüsleyecekler.

4
Dönemin İstanbul'unda herkes için zor olan koşullar, onlar için daha da güçleşecek ancak birbirlerine duydukları derin bağ ve onlara eşlik edecek yeni arkadaşları sayesinde yaşama tutunacaklar.

5
Kurt Seyit ve Şura'nin İstanbul Pera'daki ilk duraklarından biri Şeref Otel olacak. Kurt Seyit ve Şura, Şeref Oteli sakinleriyle adeta yeni bir aileye sahip olacaklar.

6
Dizide Şeref Oteli'nin sahibi Ahmet Yahya karakterine Tolga Savacı hayat verecek. Sacide Taşaner'in Yahya'nın ablası Binnaz; Engin Şenkan'ın çamaşırhane sahibi Rıza, Osman Alkaş'ın Ali Dayı karakteriyle izleyici karşısına çıkacağı dizide Melisa Aslı Pamuk da Ali Dayı'nın kızı Ayşe rolünde ekrana gelecek. Sempatik çocuk oyuncu Durukan Çelikkaya'nın otelin neşe kaynağı Sabri karakterini canlandıracağı dizide genç oyuncu Edip Tepeli otel çalışanı Galip; Demet Özdemir de çamaşırhanede çalışan Alya rolüyle hikayeye dahil olacak.

7
8
9
10
11
12
13
14
15
16

Son Dakika Kurt Seyit ve Şura'nın Yeni Yol Arkadaşları - Son Dakika

YORUMLAR

Diğer Galeriler

Ormanda yürüyüş yapan hemşireye önce tecavüz etti, ardından arabayla üstünden geçti Türkiye'de nadir görülen manzara! İki adımla şehir değiştiriyorlar "Ronaldo'ya karşı koyamam" diyen G.Saray'ın eski yengesi, yeniden evlenmeye hazır Cinsel içerikli videolarından servet kazanan pilot sonunda patladı: Beni kullandılar Arka Sokaklar'ın Zeliş'i dekolteli poz verdi, takipçileri tek bir şeye takıldı