Son Dakika Haberleri: Kurt Seyt ve Şura'nın Yeni Bölümünden Kareler

Kurt Seyt ve Şura'nın Yeni Bölümünden Kareler

6 yıl önce

1
Kurt Seyit ve Şura yeni bölümü ile bu akşam Star Tv'de...

2
Dizinin bu akşamki bölümünde neler olacak?

3
Kurt Seyit'in ilgisinin bir bahisten ibaret olduğunu öğrenmek, Şura'ya hayatındaki ilk aşk acısını tattırır. Şura'nın kırgınlığını hisseden Seyit ne yanlış yaptığını bilmeden sesini Şura'ya ulaştırmaya çalışır.

4
Şura yarasını tek başına sarmaya çalışırken, Petro Barones Lola ile başladığı oyununu ustalıkla noktalar.

5
Şura babasının hastalığıyla ilgili gerçeklerle yüzleştiği, en çaresiz anında Kurt Seyit'i yanında bulur. Kurt Seyit cepheye gitmeden önce, ikisini bir araya getiren kaderleri aşkları için ikinci bir şans olur. Ancak Seyit, aklında babasının vasiyeti, geleceğinde kendisini bekleyen büyük bir savaş varken, Şura'ya tutamayacağı sözler vermez.

6
İlk bakışta başlayan masalsı aşkları ayrılıkla sınanmadan önce kalplerinde de büyük bir savaş verir.

7
Kurt Seyit'in en yakın dostlarından biri olan Tatya, bu aşkın sonsuzluğa uzanacak yolculuğunda en değerli boşluğu doldurur. Kurt Seyit ve Şura aşka teslim olduklarında, Petro'nun kalbinde de kapanmayacak bir kara delik açılır.

8
Seyit cepheye gitmek üzere yola çıktığında, farkında olmadan hayatını ve aşkını en büyük düşmanına emanet edecektir.

9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22Haber Yayın Tarihi: 11.03.2014 02:51 

YORUMLAR


Diğer Galeriler

Dünyayı ikiye bölen tartışma! Yıkayarak mı, silerek mi temizlenmeli? Kuzey Yıldızı İlk Aşk'ın mavi gözlü hırçın güzeli bakın kaç yaşında! Nefes alamıyor diye soluğu hastanede aldı! Burnundan çıkan şey doktorları bile şoke etti Sivas'ta şaşkına çeviren görüntü! Gören 'Çin Seddi gibi' diyor MasterChef'in yakışıklı İtalyan şefi Danilo Zanna'nın eşi Türk çıktı!