Kurt Seyt ve Şura'nın Yeni Bölümünden Kareler - Son Dakika

Kurt Seyt ve Şura'nın Yeni Bölümünden Kareler

11.03.2014 14:51

1
Kurt Seyit ve Şura yeni bölümü ile bu akşam Star Tv'de...

2
Dizinin bu akşamki bölümünde neler olacak?

3
Kurt Seyit'in ilgisinin bir bahisten ibaret olduğunu öğrenmek, Şura'ya hayatındaki ilk aşk acısını tattırır. Şura'nın kırgınlığını hisseden Seyit ne yanlış yaptığını bilmeden sesini Şura'ya ulaştırmaya çalışır.

4
Şura yarasını tek başına sarmaya çalışırken, Petro Barones Lola ile başladığı oyununu ustalıkla noktalar.

5
Şura babasının hastalığıyla ilgili gerçeklerle yüzleştiği, en çaresiz anında Kurt Seyit'i yanında bulur. Kurt Seyit cepheye gitmeden önce, ikisini bir araya getiren kaderleri aşkları için ikinci bir şans olur. Ancak Seyit, aklında babasının vasiyeti, geleceğinde kendisini bekleyen büyük bir savaş varken, Şura'ya tutamayacağı sözler vermez.

6
İlk bakışta başlayan masalsı aşkları ayrılıkla sınanmadan önce kalplerinde de büyük bir savaş verir.

7
Kurt Seyit'in en yakın dostlarından biri olan Tatya, bu aşkın sonsuzluğa uzanacak yolculuğunda en değerli boşluğu doldurur. Kurt Seyit ve Şura aşka teslim olduklarında, Petro'nun kalbinde de kapanmayacak bir kara delik açılır.

8
Seyit cepheye gitmek üzere yola çıktığında, farkında olmadan hayatını ve aşkını en büyük düşmanına emanet edecektir.

9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22

Son Dakika Kurt Seyt ve Şura'nın Yeni Bölümünden Kareler - Son Dakika Magazin


YORUMLAR

Diğer Galeriler

Kleopatra'nın arılarla fantezisinden, Nil Nehri'ne karşı toplu cinsel tatmine! İşte Antik Mısır'ın sapkınlıkları Tek kelimeyle iğrenç! Hastane görevlisi tarafından tecavüze uğrayan yaşlı kadın kan kaybından öldü Bir zamanların ünlü modeli Loni Willison, çöpten aldığı pizzayı yedi Savaş uçağı, denizde yüzen insanların arasına düştü Aylık 10 bin TL gıda masrafı olan 11 çocuklu anne ısrarından vazgeçmiyor: Yine doğuracağım
Advertisement