Kurtlar Vadisi Filistin'den İlk Kareler - Son Dakika

Kurtlar Vadisi Filistin'den İlk Kareler

20.08.2010 18:01

1
Pana Film'in yapımcılığını üstlendiği ve 5 Kasım 2010'da vizyona girecek olan 'Kurtlar Vadisi Filistin'in çekimleri son hızıyla devam ediyor. İşte merakla beklenen filmden ilk kareler…
2
“Kurtlar Vadisi Filistin” filminin Adana ve Tarsus'ta devam eden çekimleri oldukça yoğun ve keyifli geçiyor. Halkın yoğun ilgisine ve sıcağa rağmen, filmin aksiyon sahneleri büyük bir heyecan içinde çekiliyor. Filmde yer alan oyuncuların büyük başarıyla oynadıkları aksiyon sahneleri, gerçeğini aratmıyor.

3
Gazze'ye insani yardım malzemeleri götürmeye çalışan gemilere yapılan kanlı baskın üzerine Polat Alemdar ve arkadaşları Filistin'e gitmiştir. Yapılacaklar bellidir: Bu baskının askeri planlayıcısı ve yürütücüsü olan İsrailli komutan ele geçirilmelidir.
4
Adana - "Kurtlar Vadisi Filistin" adlı sinema filminin Adana ve Mersin'in Tarsus ilçesindeki çekimleri devam ediyor.
5
Yıllardır televizyon kanallarında yayımlanan ve vatandaşların büyük ilgiyle izlediği Kurtlar Vadisi dizisi Oyuncuları, Adana ve Mersin'in Tarsus ilçesinde bir süre önce başladıkları 'Kurtlar Vadisi Filistin' adlı sinema filminin çekimlerini aralıksız sürdürüyor.
6
Filmin çekimleri için Mersin yolu üzerindeki Çukurova Pamuk, Yerfıstığı ve Yağlı Tohumlar Tarım Satış Kooperatifleri Birliği'ne (ÇUKOBİRLİK) ait yaklaşık 8 yıldır atıl duran Boya-Basma Fabrikası 3 aylığı 60 bin liraya kiralandı.
7
Kiralanan fabrika, film ekibi tarafından İsrail askeri üssüne çevrildi. Film için ayrıca Adana ve Tarsus'ta Filistin sokağı oluşturuldu.
8
9
Film için ayrıca Adana ve Tarsus'ta Filistin sokağı oluşturuldu.

Yapımcılığını Raci Şaşmaz'ın, yönetmenliğini Zübeyr Şaşmaz'ın yaptığı filmde Kurtlar Vadisi dizisinin Oyuncuları Necati Şaşmaz, Gürkan Uygun ile Kenan Çoban, Erdal Beşikçioğlu, Nur Aysan, Mustafa Yaşar ve Erkan Sever rol alıyor.

10
11
12
13
14
15
16

Son Dakika Kurtlar Vadisi Filistin'den İlk Kareler - Son Dakika


YORUMLAR

Diğer Galeriler

Skandal görüntülerden sonra güzel futbolcu takımından kovuldu Dua Lipa ile müstehcen pozlar veren Miley Cyrus'tan bomba yorum: Maalesef onunla cinsel ilişkiye girmedik Kışın beyaz, yazın kahverengiye bürünüyorlar! Nesli tükenmekte olan gelincik objektiflere takıldı Dondurucu soğukta bikiniyle bisiklet süren genç kız, hayır kurumu için bir saatte 83 bin TL topladı Sınavdan çıkıp doğumhaneye giden avukat adayı, buzların üzerinde oturarak görevini tamamladı